Montaż i regulacja drzwi w Poznaniu

regulacja drzwi ślusarz

Wykonujemy kompleksowy montaż drzwi i ościeżnic w Poznaniu i okolicy. Dojeżdżamy do domu klienta wyposażeni we wszystkie potrzebne narzędzia, zamawiamy części i realizujemy zakupy.

Montaż drzwi – Poznań:

Montaż i regulacja ościeżnicy, skrzydła drzwi

Regulacja drzwi:

Naprawa drzwi w Poznaniu, regulacja zawiasów, wkładki do zamka albo klamki

Wymiana wkładki do drzwi – Poznań:

Demontaż + montaż wkładki do zamka na Twoje życzenie

Montaż ościeżnic stałych

Ościeżnica tego typu to standardowa futryna o konkretnych wymiarach, pasująca do większości otworów drzwiowych w mieszkaniach. Ościeżnica montowana jest w otworze w ścianie, po zrobieniu posadzki, tak aby idealnie dopasować skrzydło drzwiowe do poziomu podłogi.

Montaż ościeżnic regulowanych

Futryna regulowana pozwala na dostosowanie jej szerokości do otworu drzwiowego, możemy ją dopasować do niestandardowych wielkości drzwi i grubości ścian. Ościeżnice regulowane są stosunkowo łatwe w montażu i bardzo estetyczne – na rynku występują w wielu kolorach, co pozwala na idealne dopasowanie ich do wnętrza.

Montaż drzwi zewnętrznych

Odpowiednio dobrane drzwi zewnętrzne muszą być odporne na warunki atmosferyczne – mróz, wilgoć, wysoką temperaturę oraz posiadać jak najwyższy współczynnik przenikania ciepła. Montujemy również drzwi antywłamaniowe o wzmocnionej konstrukcji.

 

Montaż drzwi wewnętrznych i wewnątrzklatkowych

Instalujemy drzwi wewnętrzne każdego typu: standardowe rozwieralne, a także harmonijkowe, przesuwne, składane, dwuskrzydłowe, kryte, teleskopowe, obrotowe itd.

 

Montaż klamek i zamków

Oferujemy założenie każdego rodzaju klamki, gałki czy pochwytu, a także zamków antywłamaniowych i zwykłych. Wykonujemy wymianę i konserwację zamków w przypadku ich długiej eksploatacji lub uszkodzeń mechanicznych.

 

Naprawę drzwi

Z powodu dużej eksploatacji skrzydeł drzwiowych w mieszkaniach, może dochodzić do ich awarii, z czasem zawiasy mogą skrzypieć, a skrzydła drzwiowe opadać i uszkadzać podłogę. Wykonujemy oliwienie i konserwację zawiasów, a także regulujemy je, aby drzwi otwierały się i zamykały cicho i bez przeszkód. W razie potrzeby wykonujemy również podcinanie skrzydeł drzwiowych.

 

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo