Rezerwacja
SPEC NA GODZINY

Jak zarezerwować usługę?

Rezerwacji możesz dokonać telefonicznie lub online poprzez formularz. Potrzebujemy tylko imię i adres, opis zlecenia i informacje o Twojej dostępności w wybranym dniu w domu, aby ustalić przybliżony czas wizyty.

Jak wygląda wizyta?

Specjalista zawsze dzwoni w dniu wizyty, aby zagwarantować Ci serwis.
Specjalista również dzwoni do Ciebie przed wyjazdem na miejsce lub na miejscu, bezpośrednio pod Twoją lokalizacją, w zależności od terenu.

Każdy specjalista jest wyposażony w podstawowe narzędzia. Jeśli wiesz, że potrzebujesz wymiany bądź naprawy, która wymaga dodatkowych elementów, poinformuj nas o tym. W zależności od sytuacji możemy zrealizować zakupy dla Ciebie, nie wszystkie części są dostępne od ręki.
Będziemy wdzięczni za więcej informacji na temat zlecenia – to pozwoli nam lepiej przygotować się do wizyty. Na przykład, do montażu kabiny często potrzebne są dwie osoby, a podczas montażu lampy będziemy potrzebować drabinę.

Jak wygląda wymiana części?

W przypadku części, zazwyczaj elementów zamiennych do sprzętu AGD, zamawianych przez sklep internetowy, wysyłka trwa 2-4 dni. Specjalista informuje Cię o możliwych opcjach, a po wspólnym ustaleniu, także o kosztach wysyłki oraz przybliżonym terminie wizyty.

Jaki jest koszt usługi?

1 wizyta – 199 zł

2 wizyta w ramach kontynuacji zlecenia – 129 zł

Koszt dojazdu specjalisty ponad 7 km od centrum miasta jest dodatkowo płatny – 49 zł
Realizacja zakupów – 49 zł
W przypadku większych zleceń 189 zł – koszt wizyty do godziny pracy
W przypadku bardziej skomplikowanych zleceń, gdzie potrzebni są 2 specjalistów – 269 zł

Wizyta kosztuje 100 zł w przypadku, jeśli nie decydujesz się na dalszą naprawę.

Informacje o fakturze prosimy uwzględnić podczas rezerwacji.

SPEC NA GODZINY oferuje serwis z dojazdem poza granice miasta. Jest dodatkowo płatny, w zależności od ilości kilometrów, które fachowiec ma do pokonania. Liczymy przejazd od ponad 7 km od centrum miasta, ze względu na czas i koszty, niezbędne do pokonania drogi. Terminy rezerwacji są dostępne na dziś lub jutro.

Części zamienne AGD nie zawsze są dostępne w sklepie pod ręką – to zależy od marki i modela urządzenia. Do wymiany najczęściej są potrzebne dwie wizyty. W tej sytuacji koszt kolejnej obniżamy o 25%.

Jeżeli orientacyjny całkowity koszt naprawy AGD przewyższa połowę jego wartości a urządzenie nie opłaca się naprawiać – specjalista informuje Cię o tym. Jeśli podejmiesz decyzję zakupu nowego sprzętu, cenę wizyty obniżamy do 100 zł. Wymieniamy zepsute części AGD oraz likwidujemy usterki. Terminy rezerwacji na przegląd sprzętu dostępne na dziś lub jutro.

Bez problemu realizujemy wyjazd na zakupy, jeśli Twój dzień jest zaplanowany, a usterka wybija z rytmu.
Jeśli wiesz, że będzie element do wymiany, zapytaj nas przed wizytą o posiadanie danego modelu lub ewentualny zakup.
Prosimy, w miarę możliwości, zgłaszać o możliwy wyjazd na zakupy podczas rezerwacji – usprawni to dostosowanie czasu realizacji usługi i pozwoli na lepsze planowanie trasy naszego specjalisty.

Montaże i naprawy w 2 osoby

W razie potrzeby dwóch specjalistów bądź pomocnika (np. do cięższych prac) koszt wizyty również będzie inny, o czym specjalista informuje przed wykonaniem zlecenia. Koszt pracy kolejnego dodatkowego pracownika to 69 zł.

Gwarantujemy nasze usługi i zastrzegamy sobie elastyczność – ze względu na charakter pracy, a także trudność oszacowania objętości pracy przez telefon, specjalista zawsze kontaktuje się z Klientem w dniu wizyty w celu ustalenia dokładnej godziny. Szczegóły i koszt naprawy są omawiane na początku wizyty.
Stała opłata godzinowa pozwala Klientom, jak i nam unikać zbędnych negocjacji, a także docenić pracę specjalisty we właściwy sposób.

Spec na godziny - naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn