Montaż stacji uzdatniania wody Wrocław

montaż stacji do uzdatniania

Wykonujemy usługi hydrauliczne, a dokładnie montaż stacji uzdatniania wody we Wrocławiu i okolicach.

Twarda woda płynąca z kranów jest zmorą wielu gospodarstw domowych. Obecne w niej związki wapnia i magnezu odkładają się w formie kamienia, nie tylko w czajnikach, ale również w wielu sprzętach domowych: pralkach, zmywarkach, ekspresach, bezpowrotnie je uszkadzając.

Podłączenie zmiękczaczy Wrocław:

Montaż urządzeń zmiękczających w domu

Montaż wybranych filtrów do  osmozy:

Dopasowanie filtrów we Wrocławiu i okolicy

Montaż stacji uzdatniania we Wrocławiu:

Podłączenie stacji uzdatniania w granicach miasta, jak i poza nimi

Montaż stacji uzdatniania wody Wrocław

Osad obecny w instalacji wodnej stopniowo zmniejsza przekroje rur i powoduje spadek ciśnienia. Kamień osadza się na szybach prysznicowych, armaturze sanitarnej, co jest nieestetyczne i trudne do usunięcia. Twarda woda ma również niekorzystny wpływ na włosy i skórę: wysusza ją i podrażnia. Aby pozbyć się problemu uporczywych zacieków, psujących się sprzętów i problemów skórnych, oferujemy montaż zmiękczacza lub filtra do wody.

SPEC NA GODZINY  wykonuje usługi hydrauliczne, montujemy stacje do uzdatniania wody, podłączamy zmiękczacze, filtry odwróconej osmozy. Obsługujemy Wrocław i pobliskie okolice. 

 

Montaż urządzeń uzdatniających wodę Wrocław

Wykonujemy montaż różnego rodzaju filtrów, dostosowanych do potrzeb użytkowników, takich jak:

 • stacja uzdatniania wody: w procesie zmiękczania wody następuje zamiana jonów wapnia i magnezu na jony sodowe, czyli usuwane są cząsteczki powodujące jej twardość. Dzięki stacji uzdatniania wody pozbywamy się również chloru oraz znacznie zmniejszamy poziom manganu, żelaza i innych metali ciężkich.

 • narurowy filtr z wkładem: filtr montujemy pod zlewem lub przy głównym przyłączu wody, może posiadać różne rodzaje wkładów filtracyjnych, np wkład do mechanicznej filtracji wody, odżelaziacz, zmiękczacz czy filtr węglowy.

 • nano-pad: urządzenie, które świetnie sprawdzi się w małych kuchniach, ponieważ ma bardzo niewielkie wymiary, może być zamontowany bezpośrednio pod zlewem. Oczyszczanie wody odbywa się w nim dzięki procesowi dyfuzji, co nie pozbawia wody potrzebnych minerałów.

 • filtr odwróconej osmozy: odwrócona osmoza oczyszcza wodę dzięki membranie, przez którą nie przedostają się zanieczyszczenia i minerały, dlatego montując ten typ filtra należy zamontować również mineralizator.

 • zmiękczacz: w skład urządzenia wchodzi zbiornik na sól regeneracyjną, złoże i głowica sterująca. Montujemy go przy głównym ujęciu wody lub przed kotłem. Sól w zmiękczaczu wody służy do regeneracji filtra i jest właściwie jedynym kosztem eksploatacji urządzenia.

  Gdzie montuje się zmiękczacz wody?

  Zanim zamontujesz zmiękczacz lub stację uzdatniania wody sprawdź czy masz odpowiednie warunki techniczne. Takie jak:

  •  dostęp do zasilania
  • odpowienia temperatura pomieszczenia – w niskiej temperaturze urządzenie może się popsuć
  • odpowienie miejsce – stacja uzdatniania wody zajmuje sporo miejsca, dlatego sprawdź jej wymiary. Zbyt mały dostęp utrudni jej obsługę. 
  • dostęp do kanalizacji 

  Spec na godziny – naprawy i montaże

  Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

  Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

  Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

  Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

  Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

  Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

  Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

  Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn