Montaż lamp sufitowych i ściennych

Elektryk - montaż lamp

Myślisz o dodatkowym oświetleniu w domu? Da się zrobić! Lampy potrafią stworzyć klimat i zatrzymać wzrok. SPEC NA GODZINY wykonuje usługi elektryka – montaż lamp różnego rodzaju oraz naprawę oświetlenia. Zawieszenie żyrandola, montaż kinkietów czy instalacja lampy LEDowej – zapraszamy.

Jaką lampę chcesz zamontować?

– lampa ścienna
– kinkiet
– panele świetlne
– halogen
– reflektor
– lampa sufitowa
– plafon
– żyrandol
– LED
– oczka

Elektryk do montażu lamp w suficie:

Montaż lamp sufitowych, plafonów, żyrandoli

Montaż oczek i oświetlenia punktowego

Montaż lamp ściennych:

Montaż kinkietów, reflektorów, paneli świetlnych

Montaż oświetlenia schodowego, włączników krzyżowych

Wymiana oświetlenia:

Demontaż lampy, zmiana podłączenia lub miejsca

Montaż lamp – elektryk

SPEC NA GODZINY wykonuje usługi elektrykamontaż lamp różnego rodzaju, o każdym kształcie i stylistyce, aby ozdobić i rozświetlić Twoje wnętrze. Zapraszamy do rezerwacji.

Lampy są nieodłącznym elementem wnętrza, gdyż oprócz pełnienia swojej głównej funkcji doskonale uzupełniają stylizację całego mieszkania. Obecnie na rynku jest duży wybór, jeśli chodzi o kształt i wykonanie. Nowoczesne oświetlenie różni się kolorem, formą, wzorem, rozmiarem, jeśli chodzi o stronę wizualną. W tym artykule możesz przeczytać oraz obejrzeć zdjęcia poszczególnych aranżacji, w których ogromną rolę odgrywa światło dzienne, jak i lampy oraz LEDy.

Wybierając lampę, warto zwracać uwagę nie tylko na ten aspekt, lecz też na przeznaczenie pomieszczenia oraz jego techniczne możliwości. Przed montażem lamp sprawdzamy parametry oświetlenia, takie jak np. moc, poziom zabezpieczenia.

Montaż lamp różnego rodzaju

Plafon – płaskie klosze montowane bezpośrednio najczęściej przy suficie, w większości są głównym oświetleniem korytarzy, salonów oraz sypialni.

Lampy wiszące i żyrandole stwarzają klimat w jadalniach – nad stół zdecydowanie wybierzemy ze słabszą żarówką i w barwie ciepłej bieli.

Oświetlenie punktowe – używamy go w celach dekoracyjnych, często takie lampy montują w meblach na kuchni oraz w salonach.

Spotlighty (spoty) to są lampy przy suficie czy ścianie, które wytwarzają mocny strumień świetlny (w kształcie stożka), pozwalający wyeksponować coś konkretnego we wnętrzu, np. obraz.

Oprawy wpuszczane – przykładem takiego rodzaju oświetlenia są twz. punktowe “oczka” wpuszczane w zabudowę karton gips.

Kinkiety – lampy ścienne lub stojące, służą do rozjaśnienia przestrzeni, gdyż dają delikatne, subtelne światło, ale również i jako oświetlenie kierunkowe nad łóżkiem czy lustrem.

Listwy LED – do podświetlenia mebli, łazienki, luster. Super się sprawdzają w chłodniejszych i wilgotnych pomieszczeniach.

Oświetlenie schodów – to nie tylko wygoda wychodzenia na górę i schodzenia na dół, szczególnie wieczorem i w nocy, ale stylowe podkreślenie designu piętrowego mieszkania.

Montaż włączników krzyżowych – pozwala wyłączyć światło z różnych miejsc pomieszczenia. Zapraszamy do rezerwacji terminu na montaż włączników światła.

Montaż żyrandola

Bez problemu zawiesimy żyrandol do pokoju, sypialni, jadalni, kuchni, etc. Żyrandole są dostępne w różnych wersjach stylistycznych, bądź to industrial, rustic, klasyka i wiele innych. Materiały, z którego wykonują żyrandole to szkło, kryształ, metale, drewno, tworzywo sztuczne, etc. Zapraszamy do rezerwacji usługi montaż żyrandola – zawiesimy nawet ciężkie, duże klosze czy żyrandole do lamp. Oferujemy także naprawę oświetlenia, w razie braku prądu z winy usterki lampy.

Montaż lamp sufitowych

 Lampy sufitowe typu plafon montują w niskich pomieszczeniach, a w wysokich – raczej wiszące, często w celach ozdobnych. Małe, niskie pokoje wyposażone są ze wszelkiego rodzaju lampy sufitowe, gdyż w takiej pozycji nie generują strat światła, oświetlając całą powierzchnię. Nasz elektryk bez problemu zamontuje lampę na suficie, bądź to plafon czy masywna ozdobna konstrukcja.

Wybierając lampę do sypialni, raczej sięgamy po nastrojowe oświetlenie ozdobne, np. lampy ściemniane, aby stworzyć przytulny klimat. W salonie prędzej stawiamy na jasne, praktyczne, rozproszone światło, wygodne jak do rozmowy, tak i czytania.

Warto przemyśleć montaż jaskrawych, ale jednocześnie przyjemnych dla oka lamp w pomieszczeniach, gdzie wykonujemy czynności robocze. Takie, nie rażące oświetlenie jest niezbędne przy stole, biurku, nad kuchenką czy blatem oraz w przedpokoju. Oświetlenie sufitowe schodów ma być równomierne i komfortowe do korzystania z nich. Zapraszamy do rezerwacji usługi: Elektryk – montaż lamp sufitowych, telefonicznie lub online.

Montaż lamp w łazience / kuchni

Wybierając lampę do kuchni czy łazienki, warto zwrócić uwagę na takie aspekty, jak przeznaczenie pomieszczenia oraz jego techniczne możliwości. Przed montażem oświetlenia sprawdzamy parametry lamp, takie jak np. moc, poziom zabezpieczenia. 

W wilgotnych pomieszczeniach wykonujemy montaż specjalnie zaprojektowanego oświetlenia, w zależności od tego, czy miało będzie stały kontakt z wodą. Lampa wyposażona w warstwę IP jest odporna na wysoką wilgoć. Oferujemy montaż oświetlenia wodoszczelnego w kuchni bądź łazience na Twoje życzenie. Jeśli potrzebujesz zamontować, przykładowo, lampę nad umywalką – zapraszamy do rezerwacji usługi elektrycznej do montażu lamp – terminy dostępne już na dziś lub jutro.

Możemy zaplanować całą instalację elektryczną w domu lub zamontować czy przenieść poszczególne punkty świetlne. Oferujemy wymianę oświetlenia także w domowych sprzętach AGD – w piekarniku, okapie, etc.

Montaż lamp w sypialni

W sypialni można w pełni realizować wszystkie swoje fantazje za pomocą oświetlenia LEDowego, neonów oraz kinkietów.

Montaż kinkietów czy lamp ściennych pozwala zaakcentować uwagę na dekoracjach pomieszczenia i dodać przytulności. Montaż oświetlenia LEDowego można wykonać zamiast lampy sufitowej lub dodatkowo. Ściemniany pasek LED to komfort i wygoda użytkowania, zwłaszcza, jeśli włącznik zamontujemy przy łóżku. Neon może się stać główną ozdobą ściany w sypialni: można zamontować napis czy neon w formie grafiki. Zamiast lampki nocnej w dużym żyrandolu można zainstalować żarówkę o niższej mocy, w innym kolorze.

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn