Wykonanie instalacji elektrycznej

elektryk

Jeśli szukasz elektryka do wykonanie instalacji elektrycznej to jesteś we właściwym miejscu. To rzecz, do której potrzeba dobrego planowania, a także wiedzy i doświadczenia. Nasz elektryk bez problemu dorobi nowe gniazdko, dodatkowy łącznik czy inny punkt elektryczny. W razie potrzeby doradzi Ci, jak wyznaczyć przebieg całej instalacji, rozdzielić ją na obwody oraz umiejscowić gniazda elektryczne.

Wymiana instalacji elektrycznej:

Nasz elektryk bez problemu poradzi z iskrzącym kontaktem

Naprawa instalacji w domu:

Potrzebujesz naprawić wyrwane lub wypadające gniazdko? 

Wykonanie instalacji elektrycznej:

Montaż obwodów elektrycznych oświetleniowych i zasilających, trójfazowych

Wykonanie instalacji elektrycznej

Instalacja elektryczna jest częścią większej sieci niskiego napięcia. Z kolei sieć składa się z przewodów w obrębie budynku oraz sprzętu do instalacji, która kończy się gniazdem wtykowym, punktem świetlnym lub zainstalowanym odbiornikiem energii. Oferujemy montaż i wykonanie instalacji elektrycznej w budynkach i domach jedno-, wielorodzinnych, lokalach usługowo-handlowych, etc. Koszt instalacji zależy od liczby obwodów, a także ilości oraz jakości materiałów, potrzebnych na jej wykonanie.

Całe instalacje wykonujemy według indywidualnej wyceny, w zależności od zakresu prac, mianowicie ilości i rodzaju punktów, a także metrażu mieszkania. Warto zaznaczyć, że ma znaczenie materiał, użyty przy budowaniu ścian. Realizujemy projekty Klienta, jak również proponujemy własne rozwiązania. Dobieramy odpowiedni przekrój przewodu do zapotrzebowania. Montujemy instalacje elektryczne jak w nowym, tak i starym budownictwie, spełniając wszystkie normy bezpieczeństwa. Gniazda muszą być uziemione, punkty mają być zasilane przewodami trójżyłowymi z żyłą ochronną.

Wymiana instalacji elektrycznej

SPEC NA GODZINY oferuje wymianę instalacji elektrycznej na Twoje życzenie. Wymieniamy lub przerabiamy instalację wg norm SEP– E- 002.
Zajmujemy się wymianą 5 typów instalacji:

elektroenergetycznej
telekomunikacyjnej
alarmowej
domofonowej
odgromowej

Modernizacja instalacji elektroenergetycznej

Jeżeli potrzebujesz powiększyć swoją instalacje elektryczną lub zmodernizować ją – jesteśmy do Twojej dyspozycji.  Do lat 90-tych używano przewodów dwużyłowych, z aluminium, była mała liczba obwodów i punktów elektrycznych. 
Aktualnie, w mieszkaniach, budowanych za czasów PRL-u, znajdziemy raczej dużo błędów i nieprawidłowości w działaniu prądu i urządzeń. Licząc koszt modernizacji instalacji, bierzemy pod uwagę stan obecnej – znaczenie ma jakość i liczba przewodów, a także rodzaj wykonywanych prac.  Przerabiamy stare instalacje z aluminiowymi przewodami na nowe, bardziej bezpieczne – miedziane. Wymiana przestarzałych przewodów wymaga kucia, a potem uzupełnienia braków w ścianie.

Niedobór obwodów i gniazd w starym budownictwie to powszechny problem w dużych miastach. W dodatku, przy zakupie niektórych urządzeń typu piec czy ogrzewacz pojawia się potrzeba zwiększenia przydziału mocy, o czym decyduje dystrybutor. Po ocenie technicznej przewodów często okazuje się, że jest większy sens ekonomiczny w tym, żeby ułożyć nowe. 

Naprawa instalacji elektrycznej

Najczęściej spotykane błędy podczas wykonania instalacji:

– niepoprawnie zaprojektowany obwód
– źle poprowadzone przewody
– brak podpięcia gniazdek
– usterka wyłącznika różnicowoprądowego.

Wybicie bezpieczników i wyłączenie zasilania w tym przypadku są nieuniknione. SPEC NA GODZINY oferuje naprawę instalacji elektrycznej, jeżeli zachodzi taka potrzeba – przeniesiemy przewody i podepniemy wszystko w należny sposób.

Czy wiesz, że…

Jeżeli instalacja w nowym mieszkaniu od dewelopera wymaga poprawki – rękojmia obowiązuje przez 5 lat (patrz przepisy z 25.12.2014)

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn