Montaż zmiękczaczy i stacji uzdatniania wody w Poznaniu

montaż stacji do uzdatniania

Oferujemy montaż zmiękczaczy i stacji uzdatniania wody w Poznaniu i okolicy.

W większości polskich domów korzystamy z bardzo twardej wody, która powoduje osadzanie się kamienia na sprzętach AGD, armaturze sanitarnej, szybach prysznicowych. Oprócz nieestetycznego wyglądu, kamień powoduje znaczny spadek efektywności cieplnej urządzeń, takich jak czajnik elektryczny lub bojler, a także wpływa negatywnie na stan skóry i włosów, mocno je wysuszając. Jedynym rozwiązaniem, aby zminimalizować osad w wodzie jest założenie odpowiedniego zmiękczacza.

Podłączenie zmiękczaczy w Poznaniu

Montaż urządzeń zmiękczających w domu

Montaż wybranych filtrów do  osmozy:

Dopasowanie filtrów w Poznaniu i okolicy

Montaż stacji uzdatniania w Poznaniu:

Podłączenie stacji uzdatniania w granicach miasta, jak i poza nimi

Oferujemy montaż i serwis różnego rodzaju zmiękczaczy i filtrów, takich jak:

 

Odwrócona osmoza

Filtr działający na zasadzie odwróconej osmozy posiada membranę zatrzymującą szkodliwe jony wapnia i magnezu. Urządzenia te są niewielkie, dlatego można zamontować je w kuchni pod zlewem czy pod umywalką w łazience.

Nano-pad

Filtr tego rodzaju, dzięki procesowi dyfuzji pozwala na oczyszczenie wody, jednocześnie nie pozbawiając jej potrzebnych minerałów. Urządzenie jest niewielkie, z powodzeniem może zostać zamontowane w kuchni.

Zmiękczacz

Urządzenie składa się ze zbiornika na sól, złoża filtrującego i głowicy sterującej. Złoże zatrzymuje jony wapnia i magnezu, zamieniając je w neutralne jony sodu. Sól w filtrze służy do regeneracji tego złoża, dlatego należy pamiętać o jej systematycznym uzupełnianiu. Zmiękczacz może być wyposażony również w węgiel aktywny, który dodatkowo pozbawia wodę chloru.

Narurowy filtr

Filtr posiada różne rodzaje wkładów, w zależności od potrzeb i rodzaju zanieczyszczenia, które chcemy usunąć, może to być odżelaziacz, zmiękczacz, filtr węglowy, który eliminuje z wody chlor. Filtr narurowy montujemy przy głównym przyłączu wody lub pod zlewem.

Oferujemy pomoc przy wyborze odpowiedniego urządzenia, decyzję podejmujemy w oparciu o możliwości montażu filtra, twardości wody oraz preferencji klienta. Twardość wody łatwo zmierzyć w domowych warunkach, wystarczy prosty test kropelkowy. Montaż zmiękczacza, to gwarancja czystej wody, co za tym idzie zdrowych potraw, dłuższego działania sprzętów AGD oraz większej efektywności urządzeń grzewczych. 

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo