Montaż baterii i naprawa kranu Kraków

Naprawa baterii

SPEC NA GODZINY oferuje usługi hydrauliczne oraz montaż baterii i naprawę kranu w Krakowie i okolicach. Wykonujemy podłączenie baterii kuchennej, wannowej, umywalkowej czy prysznicowej. Montaż zestawu prysznicowego – podtynkowego i natynkowego, wymiana głowicy kranu, wylewki, uszczelek.

Montaż baterii w Krakowie:

Podłączenie baterii umywalkowej, prysznicowej, wannowej, zlewowej

Naprawa kranu w kuchni:

Naprawa kranu wolnostojącego czy ściennego w Krakowie i okolicach

Wymiana głowicy ceramicznej Kraków:

Wymiana części kranu, w tym głowicy ceramicznej 

SPEC NA GODZINY proponuje montaż baterii i naprawę kranu w Krakowie i bliskich okolicach, np. Chrzanowie, Oświęcimiu. Oferujemy instalację różnego rodzaju baterii kranowych, w tym podłączenie baterii w kuchni, przy zlewie, w łazience – przy umywalce, wannie, prysznicu, bidecie.

Montaż i naprawa baterii marek: Blanco, Gazelle, Deante, Teka, Corsan, Franke, Axor, Actima, Aqualine, Alveus, Berg, Blue Water, Fala, Elleci, Smeg, Omnires, Ferro, Schock, Cersanit, Quadron, Groche, Neo, Pyramis, Toya, Brita, Steiner, Oltens, Hagser, Franke, Hansgroche, Art Platino, Milo, Damixa, Ideal Standard, Invena, Kohlman, Kuchinox, Laveo, Rea, Roca, Sensea, etc.

Montaż baterii prysznicowej Kraków

Oferujemy takie usługi hydrauliczne w Krakowie, jak:

– montaż i naprawa baterii, w tym wannowej, prysznicowej, umywalkowej, zlewowej
– regulacja kranu
– naprawa przeciekającego kranu
– wymiana części w bateriach kranowych
– demontaż starej baterii

 

Montaż baterii natynkowych i podtynkowych
Kraków

Wykonujemy montaż baterii ściennych natynkowych i podtynkowych, trójdrożnych, z dodatkowymi opcjami, np. zestawem natryskowym, z termostatem, podgrzewaczem, czujnikiem ruchu, etc. Montaż baterii natynkowej jest łatwiejszy oraz stosunkowo tańszy od baterii podtynkowych. Wymiana takiego kranu zajmuje kilka minut, w odróżnieniu od modernizacji instalacji, którą trzeba przeprowadzić w razie montażu pod tynkiem. Nasz specjalista realizuje obie warianty z dojazdem w Krakowie i bliskich gminach.

Montaż baterii i naprawa kranu Kraków

Naprawa kranów Kraków i okolice

Świadczymy profesjonalne usługi hydrauliczne – montaż baterii i naprawę kranów kuchennych i umywalkowych z dojazdem w Krakowie, jak również na obszarach poza nim . Cieknąca bateria ze strużką rdzy na umywalce psują wygląd i estetykę łazienki. Wykonujemy naprawę kranów wannowych, prysznicowych, umywalkowych, zlewowych wraz z wymianą głowicy ceramicznej w bateriach jedno lub dwu-uchwytowej.

Cieknący kran trzeba się dostać pod umywalkę, aby sprawdzić, w jakim dokładnie miejscu kapie. Nasz specjalista realizuje również naprawę kranu umywalkowego w łazience – jest wyposażony w podstawowe smary i uszczelki. Oferujemy pomoc także w sytuacji, kiedy w kranie brak wody lub leci powoli, oraz w przypadkach, gdzie podawana jest tylko zimna albo tylko gorąca woda. Naprawimy również skrzypiący kran.

Oferujemy pomoc hydrauliczną w sytuacji, kiedy bateria kapie. Naprawa kranu będzie polegać na dostaniu się do głowicy baterii i wymianie zepsutej części, np. uszczelki. Może się zdarzyć, że cała bateria została uszkodzona lub zniszczona w wyniku długich lat eksploatacji – nasz specjalista bez problemu wymieni kran na nowy.

Nie bez znaczenia również wykończenie montażu zlewu czy umywalki z wypełnieniem silikonem. Nawet najlepiej na świecie zamontowana bateria będzie sprawiać wrażenie cieknącej, choć w rzeczywistości może kapać z nieuszczelnionego blatu. Warto to wziąć pod uwagę.  Oferujemy także wymianę syfonu w Krakowie i okolicach.

Montaż i naprawa cieknącej baterii prysznicowej Kraków

Wykonujemy montaż baterii prysznicowej w zestawie podtynkowym, jak i zwykłej ściennej na terenie Krakowa. Możemy pomóc Ci w wyborze baterii lub kupić ją dla Ciebie bezpośrednio przed montażem. Zastanów się tylko, jaki dokładnie rodzaj baterii do prysznica chcesz zamontować. W razie zakupu uszczelek, wężyków lub innych części do naprawy, zapytaj w sklepie o ich dostępność do Twojego modelu. Bez problemu naprawimy cieknącą baterię prysznicową w Krakowie lub okolicach.

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn