Ślusarz Katowice

Złamany klucz Katowice

Realizujemy usługi ślusarskie:

– otwieranie trudnych zamków, w tym awaryjne otwieranie drzwi, samochodu czy sejfu
– montaż lub wymianę wkładek i zamków

Obsługujemy Katowice. Ślusarz dojeżdża także w okolice.

Ślusarz Katowice

Otwieramy zamki bez uszkodzenia drzwi. Specjalista otworzy każdy zamek, nawet najtrudniejszy, a także poradzi sobie z uszkodzonym i wymieni go na nowy. Otwieranie zamków w Katowicach realizujemy fachową metodą, bez widocznych uszkodzeń mechanicznych framugi lub skrzydła drzwi. Nie dotyczy to uszkodzonych zamków, które można tylko wyłamać.

Awaryjne otwieranie drzwi zamków samochodów Katowice

Otwieranie drzwi w nagłych sytuacjach – to szybka usługa, którą oferujemy w Katowicach. Jeśli potrzebujesz otworzyć drzwi do mieszkania lub domu, ale:

– zamek się zacina
– klucz się nie obraca
– klucz się złamał
– zgubiłeś klucz

Oferujemy pomoc doświadczonego ślusarza z dojazdem w okolicach miasta Katowice. Awaryjne otwieranie drzwi może się wiązać z koniecznością wymiany zamka.

Awaryjne otwieranie samochodu Katowice

Otwieranie zamków samochodowych w razie awarii w Katowicach. Jeśli potrzebujesz otworzyć samochód, ale:

– padł akumulator
– zamek się zacina
– klucz się nie obraca
– klucz został w środku
– bagażnik się nie otwiera

Otwieramy zamek centralny do drzwi samochodu oraz bagażnik aut różnych roczników i marek.

Otwieranie sejfu Katowice

Otwieramy zamek sejfu w Katowicach, w razie utraty kluczy lub ich uszkodzenia za okazaniem dowodu własności.

Wymiana zamków Katowice

Realizujemy montaż lub wymianę zamka w Katowicach i okolicy – specjalista posiada niezbędne narzędzia ślusarskie do zamiany zepsutego zamka na nowy, jak i egzemplarze zamków, wśród których możesz wybrać odpowiedni dla siebie. 

Wymiana wkładki do drzwi Katowice

Wykonujemy wymianę wkładki do drzwi w Katowicach w razie jej awarii lub wg potrzeby. Wkładka jest najczęściej wymienianym elementem, jeśli chodzi o usterki zamków. Specjalista szybko wymieni zepsutą wkładkę bębenkową na nową, przykładowe modele zawsze posiada ze sobą.

Usługi ślusarskie z dojazdem w Katowicach

Dzwoń do nas, jeżeli znajdujesz się w mieście Katowice, a zamek się zacina lub wystąpił inny problem. Spec to również pogotowie zamkowe.

Ślusarz Katowice:

Otwieranie drzwi Katowice

Szybka fachowa pomoc – otwarcie zacinających się zamków do drzwi i samochodów różnego rodzaju i marek

Otwieranie zamków w Katowicach

Nie warto ryzykować, próbując otworzyć drzwi na własną rękę.

Ślusarz do otwierania zamków samochodów i drzwiowych w okolicy rozwiąże Twój problem.

Awaryjne otwieranie drzwi Katowice

Złamany klucz to nie problem!

Ślusarz pomoże otworzyć każde drzwi wewnętrzne lub wejściowe w nietypowych sytuacjach, takich jak zgubienie czy złamanie klucza, zacinający się zamek, etc.

Otwieranie auta w Katowicach

Otwarcie samochodu bez klucza

Otworzyć samochód bez uszkodzeń pomoże nasz specjalista. Jeśli zamek jest ogólnie sprawny – szybko zapomnisz o tej przykrej akcji.

Otwieranie sejfu Katowice

Zapomniałeś kodu do sejfu?

Obsługujemy Katowice, a także dojeżdżamy do okolic. Wymieniamy zamki za okazaniem dowodu własności.

SPEC NA GODZINY świadczy usługi ślusarskie w Katowicach i okolicy, kiedy pojawia się potrzeba:

– montażu zamka
– wymiany wkładki
– otwierania trudnych zamków
– awaryjnego otwierania drzwi, czyli nadajemy pomoc, jeżeli nie ma możliwości otworzyć drzwi, bo klucz się złamał, zamek się zaciął, etc. 

Ślusarz w Katowicach

SPEC NA GODZINY wykonuje usługi ślusarskie na terenie miasta Katowice i w okolicy. Nasz specjalista otwiera różne typy zamków, nawet najtrudniejsze. Przed wizytą potrzebujemy krótkiej informacji, co się stało – specjalista zawsze przyjeżdża odpowiednio przygotowany.

Oferujemy pomoc w przypadku, kiedy zamek się zacina lub został w nim klucz. Usuwamy część klucza z zamka bez uszkodzenia mechanizmu. Otwieramy zamki za pomocą profesjonalnych narzędzi ślusarskich. Oferujemy usługi doświadczonych specjalistów z dojazdem w Katowicach i okolicy.

Wymieniamy zamki i wkładki do zamków znanych światowych i polskich producentów.

Zadzwoń do nas:
ślusarz Katowice

Otwieranie zamka bez uszkodzenia Katowice

Nasz fachowiec umiejętnie otwiera różne rodzaje zamków i posiada niezbędne do tego narzędzia. Jeżeli potrzebujesz otworzyć zamek bez uszkodzenia – zapraszamy. Obsługujemy teren Katowic oraz okolice, zatrudniamy doświadczonych ślusarzy. Jakie zamki otwieramy?

zamki do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych znanych producentów
zamki samochodowe – centralny i do bagażnika
zamki do sejfów

Klucz się nie obraca

W przypadku, kiedy klucz w stacyjce lub w zamku się nie obraca – zapraszamy do rezerwacji wizyty ślusarza w Katowicach. Lepiej nie ryzykować i nie próbować przekręcać klucz na siłę – można go szybko złamać.

Klucz się złamał

Świadczymy fachową pomoc w nagłych sytuacjach, kiedy nie da się otworzyć drzwi do domu, mieszkania czy samochodu ponieważ klucz się złamał. Nasz fachowiec pomoże usunąć klucz z zamka w Katowicach i wymienić wkładkę lub cały zamek w razie potrzeby.

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn