Awaryjne otwieranie drzwi, zamków, samochodów
Katowice

Awaryjne otwieranie drzwi zamków samochodów Katowice

SPEC NA GODZINY świadczy również usługi ślusarskie w sytuacjach, kiedy pojawia się potrzeba montażu zamka lub wymiany wkładki, regulacji drzwi wejściowych i wewnętrznych. Wykonujemy awaryjne otwieranie drzwi, zamków, samochodów w Katowicach.
Otwieramy trudne zamki oraz nadajemy pomoc, jeżeli nie ma możliwości otworzyć drzwi. Są to nietypowe przypadki, np. klucz się złamał, zgubił; zamek został uszkodzony; nie mamy kodu, etc. Nadajemy usługi ślusarza z dojazdem w Katowicach i bliskiej okolicy.

Ślusarz w Katowicach:

Awaryjne otwieranie różnego rodzaju zamków

– do drzwi
– samochodu
– sejfu

Montaż lub wymiana wkładki
Montaż lub wymiana zamka

Awaryjne otwieranie drzwi:

– otwieranie zacinających się lub uszkodzonych mechanicznie zamków
– otwieranie zamków bez kluczyka
– otwieranie zamka ze złamanym kluczykiem w środku

Otwieranie samochodu Katowice:

Ślusarz do bezinwazyjnego otwierania
– otwieranie auta bez kluczyków
– otwieranie auta z zatrzaśniętymi kluczykami
– otwieranie auta z padniętym akumulatorem
– otwieranie bagażnika auta

Otwieranie drzwi, zamków, samochodów Katowice

SPEC NA GODZINY wykonuje usługi ślusarskie w Katowicach i okolicy. Oferujemy fachową pomoc przy otwieraniu trudnych zamków do drzwi wejściowych i wewnętrznych, samochodów i sejfów oraz w niespodziewanych sytuacjach. Dojeżdżamy na prośbę Klienta z własnymi narzędziami. Wykonujemy awaryjne otwieranie drzwi, zamków, samochodów w mieście Katowice, dojeżdżamy do okolic.

Awaryjne otwieranie zamków Katowice

Oferujemy awaryjne otwieranie drzwi wewnętrznych i zewnętrznych w Katowicach i okolicy. Chętnie służymy pomocą w razie usterki lub uszkodzenia zamka czy wkładki drzwiowej. Jakie są popularne awarie zamka?

– zamek się zacina lub zatrzasnął
– zamek został uszkodzony mechanicznie
– klucz został w zamku i nie da się go wyciągnąć
– klucz został urwany i jego część znajduje się w zamku

Wymiana zamków Katowice

Awaryjne otwieranie drzwi Katowice

Złamany klucz Katowice

Otwieranie drzwi bez klucza Katowice

Nasz fachowiec wykonuje awaryjne otwieranie drzwi na terenie Katowic i w okolicy, nie tylko w przypadku uszkodzenia wkładki, zamka czy klucza. Oferujemy naszą pomoc również wtedy, kiedy klucz został zgubiony.

– zamek się zacina lub zatrzasnął
– zamek został uszkodzony mechanicznie
– klucz został w zamku i nie da się go wyciągnąć
– klucz został urwany i jego część znajduje się w zamku

Otwieranie drzwi może się wiązać z potrzebą wymiany zamka lub wkładki. Nasz specjalista posiada popularne modele wkładek i zamków do drzwi. W razie chęci zakupienia innych części fachowiec może zrealizować zakupy dla Ciebie – w Katowicach bądź okolicy.

Jeśli masz problem z otwarciem sejfu w mieście Katowice, ponieważ brakuje klucza lub został on zniszczony – zapraszamy do rezerwacji.
Nasz ślusarz pomoże otworzyć sejf bez kluczyka lub szyfru, kodu.

Wizytę możesz zamówić przez telefon lub tutaj. Specjalista przyjeżdża na miejsce z własnym wyposażeniem. Dojeżdżamy także do okolic Katowic.

Otwieranie sejfu Katowice
Awaryjne otwieranie samochodów Katowice

Nasz fachowiec wykonuje awaryjne otwieranie samochodu na terenie miasta Katowice, jak i poza nim. Oferujemy pomoc ślusarską w sytuacjach, takich, jak:

– centralny zamek się zacina
– zamek jest uszkodzony mechanicznie
– klucze zatrzaśnięte w środku samochodu
– klucz został złamany
– klucz został zgubiony 
– bagażnik się nie otwiera lub nie zamyka

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn