Montaż i wymiana kabiny prysznicowej Kraków

montaż kabiny prysznicowej

SPEC NA GODZINY wykonuje usługi hydraulika: oferujemy montaż i wymianę kabiny prysznicowej w Krakowie lub okolicy. Wykonujemy montaż kabiny walk-in (bezbrodzikowej) oraz klasycznej, oferujemy naprawę kabiny: wymianę uszczelek, rolek oraz innych części zamiennych. Nasz hydraulik bez problemu zajmie się montażem baterii prysznicowej, a także wymianą silikonów. Usuwamy wycieki spod kabiny lub brodzika.

Montaż kabiny w Krakowie i okolicy:

Montaż lub wymiana kabiny prysznicowej z brodzikiem albo walk-in

Naprawa drzwi kabiny:

Wymiana części do drzwi kabiny prysznicowej w Krakowie – rolek, uszczelek, etc.

Wyciek spod kabiny Kraków:

Likwidacja przyczyny wycieku w kabinie lub brodziku prysznicowym

Wymiana lub montaż kabiny prysznicowej Kraków

Nowoczesnej łazienki nie wyobrazisz bez kabiny prysznicowej – coraz bardziej popularne stają się kabiny bezbrodzikowe, czyli tzw. walk-in, z odpływem liniowym. Tym czasem, w większości domów mamy kabiny klasyczne, z brodzikiem – SPEC NA GODZINY oferuje usługi hydrauliczne – montaż lub wymianę różnych typów kabiny prysznicowej na terenie Krakowa i w okolicy.

Montaż kabiny prysznicowej to kilka godzin pracy, wymiana, natomiast, może zająć półdnia – zależy co napotkamy. Aby montaż odbył się sprawnie, zakupiona kabina, jak i (lub) brodzik mają spełniać kilka wymogów technicznych. Przede wszystkim, zastanów się nad tym, jakie są Twoje preferencje i zwyczaje codzienne – to punkt startowy. Stylistyka łazienki to strefa bardzo osobista, gdyż komfort oznacza dla każdego z nas co innego.  Jej wygląd ma działać odprężająco/pobudzająco, w zależności od tego, czego pragniemy najbardziej. Kabina ma być przede wszystkim wygodna w użytkowaniu. Jeżeli posiadasz wystarczająco miejsca, warto pomyśleć, czy zamontować kabinę walk-in czy, w Twoim przypadku, lepiej się sprawdzi klasyczna. Wykonujemy montaż oraz wymianę kabin w Krakowie i poza nim – zapraszamy do rezerwacji. 

Montaż kabiny prysznicowej Kraków

Oferujemy montaż kabiny prysznicowej w Krakowie, a także poza granicami miasta. Wykonujemy montaż lub wymianę kabin kwadratowych, półokrągłych, asymetrycznych, w tym typu walk-in. Bez problemu zamontujemy odpływ liniowy do kabiny  – podłogowy czy ścienny.

Aby zakupić właściwą kabinę prysznicową i brodzik, pomyśl:

– jakie są wymiary wnętrza oraz ile miejsca w tym zajmować będzie kabina.
– czy masz ciepłą i zimną wodę, doprowadzoną do baterii.
– sprawdź, czy ściany są równe – to jest jednak ważna kwestia, gdyż skutkuje demontażem i straconym czasem.
– wymiary brodzika – odpowiedni rozmiar powinien utrzymywać estetykę łazienki.
– obecność część zamiennych do kompletu – o to najlepiej zapytać obsługę sklepu, która wie co, się sprzedaje najlepiej i po co przychodzą w razie usterki.
– jakość wykonania kabiny. Wszelkiego rodzaju uszczelki, zaślepki czy rolki to elementy, które się zużywają, a więc zrobione z tańszych materiałów będą szybko potrzebować wymiany.

Pomagamy w wyborze kabiny lub brodzika, a także możemy zakupić je bezpośrednio przed montażem w Krakowie.

Montaż kabiny na posadzce Kraków

W sytuacji, kiedy w niezbyt ustawnej łazience mamy dylemat, bo nie ma pewności, że brodzik nie do końca się zmieści – można obejść się bez niego, stosując rozwiązanie walk-in, czyli montaż kabiny prysznicowej na posadzce. Pozwala to realizację mnóstwa pomysłów na aranżację prysznica, samej kabiny oraz całego wnętrza. 

Oczywiście, mówimy tutaj o momencie przed remontem łazienki, w warunkach chęci przeróbki samej kabiny, w trakcie nie raz wynikają trudności w związku z pracami montażowymi, gdyż realne warunki pomieszczenia często ograniczają możliwość zastosowania ciekawych rozwiązań. Przykładowo, w kabinie walk-in podłogę trzeba odpowiednio wyprofilować, a spadek płytek powinien wynosić 2%; do instalacji sanitarnej potrzeba do 15 cm pod podłogą, aby zmieścić wszystkie połączenia.

Oferujemy montaż kabiny bez brodzika w Krakowie i okolicach. Wykonujemy spływy kopertowe.

Naprawa lub wymiana kabiny Kraków

Realizujemy również naprawę kabin z dojazdem w krakowskich dzielnicach lub im bliskich. Z upływem czasu każde wyposażenie ulega eksploatacji – w kabinie mogą się popsuć niektóre elementy. Diagnoza i usuwanie wszelkiego rodzaju przecieków spod kabiny czy brodzika – to nasz codzienny chleb. Zużyte uszczelki, rolki, zawiasy, stary silikon, pęknięte ścianki, urwane uchwyty – to tylko kilka przykładów usterek, które naprawiamy w kabinach. W sytuacji, kiedy nie da się dokupić części zamiennych lub kabina prysznicowa jest uszkodzona na tyle, że nie nadaje się do naprawy – proponujemy jej wymianę.
Wymiana kabiny zajmuje zwykle od 3 do 5 godzin, co zależy od zakresu prac i warunków technicznych pomieszczenia. Wykonujemy naprawę lub wymianę kabin w mieście Kraków oraz sąsiednich gminach i miastach. Wymieniamy panele i słuchawki prysznicowe, naprawiamy baterie prysznicowe, syfony, montujemy akcesoria, etc.

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn