Lokalizacja i usuwanie wycieku Katowice

lokalizacja i usuwanie wycieku Katowice

SPEC NA GODZINY oferuje usługi hydrauliczne, takie jak lokalizacja i usuwanie wycieków w mieście Katowice.
Wyciek to nagła i nietypowa sytuacja, wymagająca szybkiej ingerencji. Po pomoc fachowca warto sięgnąć, zwłaszcza w przypadku dużego przecieku, kiedy nie wiadomo, skąd cieknie i wyciek trzeba najpierw zlokalizować. Usuwamy małe przecieki, jak i większe wycieki wody.

Katowice – lokalizacja i usuwanie wycieku

Pomoc w lokalizacji miejsca przecieku

Usuwanie wycieku wody wraz z naprawą połączenia i wymianą zaworów

Usuwanie awarii hydraulicznej:

Wymiana uszczelnienia armatury i wyposażenia domu w Katowicach

Zgrzewanie i klejenie rur hydraulicznych

Wymiana węży, zaworów, uszczelek

Wyciek wody Katowice:

Likwidacja wycieku spod pralki, zmywarki, bojlera, umywalki, kabiny prysznicowej, etc.

Lokalizacja oraz usuwanie wycieku – Katowice

SPEC NA GODZINY oferuje profesjonalne usługi hydraulika w mieście Katowice. Lokalizacja i usuwanie wycieku to jedna z wielu usług, które świadczymy w zakresie hydrauliki. Nasz specjalista skutecznie znajdzie i zlikwiduje przyczynę nieszczelności w instalacji wodnej w okolicy.
 Czasami zdarzają się sytuacje, kiedy nie wiadomo skąd cieknie woda – wtedy niezbędna jest pomoc specjalisty, który ma doświadczenie w pracy z naprawami hydraulicznymi. Zapraszamy do rezerwacji poprzez stronę lub telefonicznie.

Wykrywanie i likwidacja wycieku Katowice

Wyciek to nie typowa sytuacja, w której potrzebujemy fachowca. Doświadczony hydraulik znajdzie przyczynę problemu, a także szybko ją usunie. Nasze usługi to:

– lokalizacja przyczyny wycieku
– naprawa instalacji sanitarno-wodnej
– likwidacja wycieku i ewentualnych szkód

Usuwanie wycieków spod AGD Katowice

SPEC NA GODZINY oferuje pomoc hydrauliczną, czyli usuwanie wycieków wody spod sprzętu AGD w Katowicach. Likwidujemy wyciek z pralki, zmywarki, suszarki, bojlera; w razie potrzeby wymieniamy wężyki i lub węże odpływowe. Montaż węży aquastop do urządzeń pobierających i odprowadzających wodę, a także montaż dodatkowych zaworów.

Likwidacja wycieku w łazience Katowice

Jakie są najczęstrze wycieki w łazience?

Wyciek spod umywalki czy zlewu
Wyciek spod brodzika czy wanny, kabiny prysznicowej 

Wyciek z toalety 

Wyciek z bojlera

Naprawimy kapiący syfon, cieknąca baterię czy spłuczkę, wymienimy uszkodzony wąż, aby likwidować wyciek w Twojej łazience w Katowicach.

Lokalizacja wycieków w instalacji Katowice

W sytuacjach, kiedy nie odrazu widać, skąd dokładnie cieknie woda – trzeba wezwać specjalistę. Doświadczony hydraulik zlokalizuje i usunie każdy wyciek. Jeżeli wiesz, gdzie znajduje się zawór główny – zakręć go, aby zastopować ucieczkę wody.
Zatykanie nieszczelności nie da efektu, jeśli woda leci pod ciśnieniem. Zamiast tego lepiej odłączyć zasilanie, pomoże to umiknąć porażenia prądem.
Jeżeli masz wyciek w Katowicach i potrzebujesz pomocy – dzwoń do nas, zatrudniamy doświadczonych hydraulików.

Usuwanie przyczyny wycieku Katowice

Przyczyną wycieków w instalacji wodnej jest jej nieszczelność. Są to uszkodzenia ekslpoatacyjne lub, w rzadkich przypadkach, błędy, popełnione podczas montażu – słabo dociśnięte połączenia lub źle dokręcone elementy. Z upływem lat instalacja traci na jakości i, przykładowo, może pęknąć rura.

Czynnikiem decydującym, jeśli chodzi o sprawność i czas użytkowania węży, jest ich jakość. Na rynku jest dużo produktów o różnym przeplocie. Uszkodzony wąż może doprowadzić do zalania.

Wyciek spod brodzika lub kabiny to częsty problem, przyczyn którego może być kilka:

– nieszczelność między odpływem i syfonem – obudowa rurki ma przylegać do ścianki brodzika
– źle założona lub zepsuta uszczelka między wyjściem kanalizacyjnym a rurą odpływową
– zepsuta rura odpływowa – jakość rur wpływa na czas użytkowania. Rurki z tworzywa są najmniej trwałe
– brak silikonu lub jego uszkodzenie między brodzikiem a kabiną
– nieszczelność między płytkami
– pęknięty panel prysznica lub słuchawka mogą stwarzać wrażenie cieknącego brodzika lub kabiny

Jeśli męczy Cię niesprawna cieknąca kabina, bateria lub inna usterka – zapraszamy do rezerwacji usuługi hydraulicznej – usuwanie przecieków w instalacji wodnej.

Profesjonalny biały montaż – zapraszamy

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn