Hydraulik Kraków

Hydraulik w Krakowie

SPEC NA GODZINY oferuje usługi hydraulika z dojazdem w Krakowie i okolicy. Wykonujemy całe instalacje hydrauliczne w technologii PP, PEX czy TECE, a także montaż i naprawę wyposażenia łazienki. Obsługujemy sprzęt, potrzebujący dostęp do wody, np. bojlery, podgrzewacze, filtry, stacje uzdatniania, etc.
Proponujemy montaż i podłączenie baterii, syfonu, kabiny prysznicowej, brodzika, zestawów podtynkowych, jak i toalety klasycznej na terenie Krakowa i bliskich dzielnicach. Potrzebujesz hydraulika w Krakowie? Zadzwoń 

Montaż instalacji wodnej Kraków:

Wykonanie lub naprawa instalacji hydraulicznej PP, PEX, TECE

Montaż i naprawa wyposażenia łazienki Kraków:

Podłączenie i wymiana części do urządzeń sanitarnych: syfonu, umywalki, wanny, brodzika, kabiny prysznicowej, toalety

Usuwanie wycieku Kraków:

Lokalizacja i usuwanie wycieku;
Likwidacja drobnych przecieków;

Hydraulik z dojazdem w Krakowie:

Szukasz dobrego hydraulika w Krakowie? Masz awarię, wyciek? SPEC NA GODZINY proponuje szereg usług, związanych z montażami i naprawami wyposażenia sanitarnego domu w Krakowie i pobliskich okolicach, mianowicie:

– rozplanowanie i wykonanie instalacji wodnej w domu
– przeniesienie lub dodawanie punktów hydraulicznych
– montaż wanny, kabiny, brodzika, umywalki, toalety, bidety, pisuaru
– likwidacja wycieku spod zlewu, umywalki, brodzika, kabiny, wanny
– naprawa cieknącej baterii, rury, spłuczki w toalecie
– naprawa usterek bojlera lub wymiana podgrzewacza wody

Hydraulik Kraków

Dobry hydraulik jest na wagę złota w nasz czas – nie raz słyszymy, jak fachowcy umawiają Klientów i nie przychodzą, wybierając dla siebie tylko te zlecenia, które są dla nich wygodne lub opłacalne. 

SPEC NA GODZINY gwarantuje profesjonalny serwis hydrauliczny na terenie Krakowa, rezerwacje wizyt potwierdzamy przez wiadomości e-mail lub telefonicznie. Wszystkie nasze usługi hydrauliczne są wyszczególnione poniżej. Zatrudniamy dobrych hydraulików w Krakowie, a stała opłata godzinowa pozwala Klientom, jak i nam unikać zbędnych negocjacji, a także docenić pracę specjalisty we właściwy sposób.

Hydraulik - Kraków

Obsługujemy nie tylko Kraków, ale także okolice. Dojazd poza granice miasta jest dodatkowo płatny, w zależności od ilości kilometrów, które fachowiec ma do pokonania. Liczymy dodatkowy dojazd od ponad 7 km od centrum miasta Kraków, ze względu na czas i koszty, niezbędne do pokonania drogi do Klienta. 
W dużych miastach warto również liczyć się z tym, że ruch drogowy jest bardzo obciążony – wtedy specjalista informuje o przybliżonej godzinie wizyty.

montaż instalacji wodnej, hydraulik Kraków

Oferujemy wykonanie i naprawę instalacji wodnej w Krakowie bądź okolicach. Nasz hydraulik pomoże rozplanować instalację, jeśli jesteś w toku remontu mieszkania czy domu.

Gwarantujemy wykonanie szczelnych połączeń PE, PEX, TECE oraz w miedzi, a także wymianę lub naprawę elementów instalacji sanitarnej. 

usuwanie wycieku, hydraulik Kraków

Realizujemy usługę lokalizacji i usuwania wycieków w instalacji wodno-sanitarnej w Krakowie. Dobry hydraulik posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby pomóc Ci usunąć wyciek, a także zapobiec powstawaniu nowych.

Usuwanie wycieku spod kabiny prysznicowej, wanny, umywalki, toalety – to nasz konik. Naprawa cieknącej baterii, wężyka, zaworów lub rur hydraulicznych.

Montaż wanny, hydraulik Kraków

Montaż wyposażenia domu – biały montaż – to usługa, którą codziennie wykonujemy w domach naszych Klientów w Krakowie. Oferujemy montaż armatury łazienkowej i kuchennej z pełnym wykończeniem i „wygładzonym” wyglądem. Podłączenie baterii, umywalek, zlewów, brodzików, kabin, wanien, wc oraz inne.

Nałożenie silikonu pozwala uzyskać właśnie taką, elegancką łazienkę, ubikację bądź pokój prysznicowy.

Naprawa bojlera  hydraulik Kraków

Szukasz hydraulika do serwisu bojlera w Katowicach?

Serwisujemy bojlery różnych znanych marek. Wykonujemy demontaż starego bojlera do wody, w sytuacji kiedy pękł. Oferujemy naprawę podgrzewacza oraz wymianę części zamiennych, np. grzałki, wężyków, etc. Realizujemy montaż małych (od 5 litrów), a także dużych (ponad 100 litrów) bojlerów do wody.

montaż stacji do uzdatniania

Woda w kranach w Krakowie jest zbyt twarda, ponieważ zawiera sporą ilość nierozpuszczalnych związków chemicznych i metali. Przekłada się to nie tylko na zdrowie naszej skóry, a też również na pracę urządzeń, potrzebujących dostęp do wody.

Oferujemy montaż zmiękczacza do wody albo stacji uzdatniania wody w granicach miasta Kraków, jak i poza nim.

silikonowanie, hydraulik Kraków

Dzięki swojej elastyczności silikon jest dobrym środkiem do powierzchni lekko sprężynujących, jak i na uszczelnienie miejsc, narażonych na obciążenie. Pozwala dosłownie wygładzić drobne szczeliny i ubytki. 

Nasz specjalista starannie nałoży silikon, aby odświeżyć wygląd Twojego domu w Krakowie czy okolicy. Wymiana silikonów potrzebna jest raz do roku ze względów higienicznych oraz estetycznych.

 

Szczelna instalacja wodna w Krakowie

Wykonujemy szczelne instalacje wodne z zastosowaniem połączeń PE, PEX, TECE oraz w miedzi. Wymiana elementów instalacji sanitarnej bądź ich naprawa – zapraszamy do rezerwacji usług hydraulika w Krakowie.

Wymiana zaworów, węży, uszczelek w Krakowie

Wykonujemy naprawę połączeń hydraulicznych, w tym wymianę zaworów do wody, węży odpływowych i wężyków, uszczelek w mieście Kraków, jak i poza jego granicami.

Spec na godziny - naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn