Podłączenie i naprawa suszarki Wrocław

montaż i naprawa suszarki do prania-min

SPEC NA GODZINY oferuje podłączenie i naprawę pogwarancyjną każdej suszarki do prania we Wrocławiu i okolicach. Wymiana części i regulacja urządzenia – zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś. 

Serwis suszarek we Wrocławiu:

Podłączenie i naprawa suszarki do prania Wrocław i okolice

Usuwanie blokady drzwi suszarki Wrocław:

Odblokowanie drzwiczek, wymiana elektrozamka suszarki

Naprawa elektro-suszarki z wymianą części we Wrocławiu:

– kołnierz
– pompa
– grzałka
– termostat
– pasek klinowy
– silnik
– uchwyty
– węże
– wentylator
– elektrozamek
– zawiasy
– drzwi
– rura odpływowa
– uszczelki
– filtry

Wymiana zaworu kątowego do suszarki

Podłączenie i naprawa suszarki do prania Wrocław

Suszarka do prania często kojarzy się z małymi mieszkaniami, gdzie tradycyjne suszenie ubrań jest bardzo kłopotliwe czy wręcz niemożliwe. Jednak suszarka coraz częściej gości również w dużych domach, ponieważ bardzo skraca czas wysychania ubrań, zabiera konieczność wywieszania ich na sznurkach, a także minimalizuje ilość kurzu, który najbardziej generują właśnie tkaniny. Nowoczesne suszarki wyposażone są w moduły, dzięki którym możemy sterować nimi za pomocą smartfona, a odpowiednio dobrany program suszenia nie niszczy materiałów, a nawet powoduje łatwiejsze ich prasowanie.

Wykonujemy montaż i naprawę pogwarancyjną każdej suszarki do prania. Nasz fachowiec diagnozuje i naprawia sprzęt, kiedy suszarka np.:

  • nie reaguje – jeśli suszarka nie włącza się, może zachodzić konieczność naprawy bądź wymiany modułu sterowania, pompy, węża odpływowego, paska napędowego bądź grzałki. Problem może być także dużo mniej skomplikowany – urządzenie nie będzie działało z powodu zapchanych filtrów lub uszkodzonego gniazda elektrycznego.

  • nie suszy – suszarka przestaje się nagrzewać z powodu awarii termostatu, grzałki, pompy, silnika lub płyty sterowania. Fachowiec przeprowadza diagnozę i naprawę (bądź wymianę) uszkodzonych części.

  • wydziela nieprzyjemny zapach – zatkany lub nieodpowiednio podłączony wąż spustowy powoduje zatrzymanie w urządzeniu wody, co za tym idzie wytworzeniu się pleśni i swądu. Uszkodzone filtry również mogą wywołać niepożądany zapach, dlatego zalecamy czyścić je po każdym suszeniu ubrań.

  • wyłącza się w nieodpowiednim momencie – jeśli suszarka zatrzymuje się w trakcie pracy lub nie zakańcza programu, pracuje zbyt długo, mogło dojść m.in. do uszkodzenia programatora, zapchania filtra, zatkania kondensatora czy uszkodzenia grzałki.

  • nie włącza się bęben – awaria występuje zazwyczaj przy uszkodzeniu zamka, który nie pozwala na jej prawidłowy start.

Prawidłowo podłączona i dobrze działająca suszarka pozwoli nam cieszyć się świeżym, suchym i miękkim praniem, jednak aby to osiągnąć równie ważna jest odpowiednia obsługa urządzenia. Przede wszystkim nie należy do bębna wkładać zbyt dużo odzieży, przestrzegać zaleceń producenta widocznych na metkach, dostosowywać odpowiedni program do danego typu ubrań, regularnie czyścić filtry i nie zostawiać odzieży zbyt długo w suszarce, aby zminimalizować zagniecenia.

Wymiana części suszarki elektrycznej
Wrocław

Wymiana części zamiennych w suszarce elektrycznej wygląda podobnie, jak i w pralce. Elementy dedykowane zamawiamy w sklepie internetowym, wysyłka trwa 2-4 dni. W takim przypadku potrzebne są dwie wizyty specjalisty, wtedy koszt drugiej wizyty jest niższy o 25%. 

W zależności od usterki niektóre części dostępne są od ręki. Jeśli część można zakupić w sklepie stacjonarnym dodatkowo potrzebny jest wyjazd na zakupy (koszt 49zł).  Realizujemy wymianę części do suszarki we Wrocławiu i okolicach. 

Jeśli nasz fachowiec zdiagnozował awarię, ale nie decydujesz się na naprawę suszarki albo koszt naprawy się nie opłaca – koszt takiej wizyty wynosi 100zł. Nasz specjalista poinformuje Cię o orientacyjnej cenie elementu, który trzeba wymienić. 

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn