Montaż i naprawa toalety Katowice

naprawa toalety, montaż wc

SPEC NA GODZINY świadczy usługi hydraulika, w tym montaż i naprawę toalety w mieście Katowice lub bliskich okolicach. Wykonujemy instalację toalety kompakt lub podtynkowej. Oferujemy regulację lub wymianę deski sedesowej, naprawę zepsutej spłuczki lub wymianę części zamiennych, takich, jak zawory czy wężyk do WC. W razie przecieku bez problemu nałożymy przy muszli nowy silikon.

Montaż lub naprawa toalety Katowice:

Montaż i podłączenie zestawów podtynkowych oraz WC kompakt

Naprawa usterek i awarii toalety

Naprawa toalety podtynkowej i kompakt Katowice:

Naprawa WC wraz z wymianą części

Naprawa spłuczki, przycisku, zaworów toalety

Wyregulowanie lub wymiana deski klozetowej

Usuwanie wycieku w toalecie Katowice:

Naprawa lub wymiana cieknącej spłuczki

Wymiana wężyków, zaworów, przycisku

Wymiana silikonu przy WC

Naprawa lub montaż toalety Katowice

WC ma być praktyczne, a więc dobrze zainstalowane i podłączone tak, żeby można było korzystać z niego w komfortowy sposób. Dla jednych to będzie minimalistyczna misa podwieszana, drugim bardziej odpowiada klasyczna wersja, czyli kompakt.
SPEC NA GODZINY świadczy usługi hydrauliczne, w tym montaż lub naprawę toalety w mieście Katowice i okolicach. Wykonujemy podłączenie toalety kompakt czy stelaży podtynkowych (mis podwieszanych). Bez problemu wymienimy części do toalety, np. zawory do spłuczki, wężyki, przycisk, etc. Wykonujemy montaż i regulację deski sedesowej. 

Toaleta znajduje się w odległości od ściany, a więc, żeby zainstalować ubikację typu kompakt, trzeba zmierzyć odległość między deską a podłączeniem wody, dzięki temu będziemy wiedzieć, jakiej długości wężyk jest potrzebny oraz jaka będzie długość przyłącza kanalizacyjnego. Średnica zaworu będzie wskazywać, jakiej końcówki wężyka potrzebujemy. Realizujemy montaż lub wymianę toalety klasycznej w Katowicach lub okolicach.

Montaż i naprawa stelaży podtynkowych Katowice

Teraz podtynkowe zestawy do WC czy prysznica są coraz bardziej popularne – brak widocznych rur zdecydowanie przemawia za tym rozwiązaniem. W osobnym pomieszczeniu miska podwieszana daje możliwość zwiększyć przestrzeń  wizualnie, ponieważ mocniej przylega do ściany.  WC wiszące jest bardzo proste w utrzymaniu czystości – płytki łatwo umyć, aczkolwiek to nie jedyny plus. Montaż toalety podtynkowej pozwala na lepsze zagospodarowanie przestrzeni: można zrobić półkę nad spłuczką, ozdobną lub na rzeczy. SPEC NA GODZINY wykonuje montaż lub wymianę toalety podtynkowej w Katowicach i okolicach.
Dość często zdarza się, że przyciski spłuczki podtynkowej nie działają – wtedy wystarczy zdjąć obudowę do niego i wyregulować mechanizm. Jeżeli przycisk w Twojej toalecie zablokował się, nasz specjalista sprawdzi, co dokładnie się zepsuło. Bez problemu podejmiemy się montażu lub naprawy spłuczki podtynkowej w Katowicach.
Spec może zakupić stelaż lub niezbędne do montażu elementy przed wyjazdem do Ciebie. Zamontujemy i naprawimy każdy stelaż podtynkowy w Katowicach – miski wiszące toaletowe czy bidetowe.

Montaż i naprawa spłuczki Katowice

Mechanizm spłuczki jest zbudowany z dwóch zaworów – napełniającego i spłukującego. Zawór do napełnienia składa się z dźwigni połączonej z pływakiem. Pływak jest plastikowy i pusty w środku, dlatego unosi się na wodzie, zamykając jednocześnie zawór, a w odwrotnej sytuacji, czyli pod czas spuszczania wody on opada, zawór natomiast się otwiera. Wykonujemy montaż zaworu napełniającego do WC w Katowicach i poza granicami miasta.
Zawór spustowyznajduje się na dole zbiornika, tam, gdzie woda wypływa do miski. Jest to mechanizm z uszczelką, nad którą mieści się dzwon – pojemnik, zazwyczaj też z plastiku, którego uniesienie powoduje wypłynięcie wody. W innej sytuacji, czyli, kiedy zawór się napełnia dzwon dociska uszczelkę zaworu. Realizujemy montaż zaworu spłukującego do toalety na terenie Katowic i w okolicy.
Oprócz tego, są dodatkowe elementy, których głównym zadaniem jest zabezpieczenie przed zalaniem. Przelew awaryjny chroni przed wylotem zbyt dużej ilości wody – wygląda jak pionowa rurka z wyjściem nad lustrem w zbiorniku. Dzięki tej rurce woda przelewa się do miski, jeżeli padł zawór napełniający.

SPEC NA GODZINY wykonuje montaż, a także naprawę spłuczki lub poszczególnych zaworów w Katowicach i okolicach. W przypadku niestandardowych lub rzadkich rozwiązań potrzebny jest wyjazd na zakupy, gdyż spłuczkę trzeba zmierzyć.

Naprawa spłuczki toalety w Katowicach

Woda, cieknąca cały czas do muszli małym strumieniem może wskazywać na to, że zawór spustowy nie domknął się. Jeśli mechanizm jest zakamieniony – warto go wymienić w całości, aby uniknąć strat i nerwów. Jeżeli uszczelka przy zaworze do spustu jest zniszczona lub podwinięta – chętnie pomożemy Ci sprawdzić. Zdarza się, że pływak nie domyka zaworu, wtedy wystarczy go przesunąć. SPEC NA GODZINY naprawi cieknącą spłuczkę w toalecie w okolicy Katowic lub w mieście.

Naprawa deski toaletowej Katowice

Deska sedesowa to proste usposobienie, dzięki któremu korzystanie z WC jest dużo bardziej przyjemne. Niepoprawnie zamontowana deska może się poluzować i ruszać na boki. To bardzo obniża komfort korzystania z toalety. Oferujemy montaż, wymianę lub naprawę deski do WC klasycznego oraz zestawó podtynkowych w Katowicach i okolicach. Nasz specjalista wyreguluje sedes, jeśli Twój został uszkodzony.

Montaż toalety takich marek: Cersanit, Baliv, Bisk, Roca, Geberit, Koło, Keeper, Groche, Tycner, Pronatur, Solider, Durasan, Kerra, Alca Plast, Rea, Comet, Mito, Ravak, Duschy, Ultramet oraz inne

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn