Montaż stacji uzdatniania Kraków

montaż stacji do uzdatniania

SPEC NA GODZINY oferuje usługi hydrauliczne – montaż stacji uzdatniania wody oraz podłączenie zmiękczacza w Krakowie lub okolicy. Uzdatniacze do wody mogą nie tylko wydłużyć życie domowych sprzętów AGD czy instalacji wodnej, ale także znacząco poprawić stan włosów i skóry, jakość jedzenia i wody do picia. Wykonujemy również montaż filtrów odwróconej osmozy – zapraszamy do rezerwacji. Realizujemy wymianę żywicy oraz filtrów i wkładów do urządzeń.

Montaż zmiękczacza Kraków:

Instalacja i podłączenie urządzeń zmiękczających wodę

Montaż osmozy:

Podłączenie filtrów odwróconej osmozy w Krakowie i okolicy

Montaż stacji do uzdatniania Kraków:

Test jakości wody i podłączenie stacji uzdatniania wody

Wymiana filtrów węglowych i wkładów do stacji lub zmiękczacza

 

Wymiana żywicy jonowymiennej

Montaż stacji, filtrów, zmiękczaczy do wody – Kraków

W wodzie płynącej z naszych kranów, a zwłaszcza, tej mineralnej w Krakowie, występują trudno rozpuszczalne sole kwasów tłuszczowych oraz metali. Jest to tzw. “twarda woda”. W takiej wodzie środki myjące nie reagują prawidłowo, nie chcą się pienić, dlatego ich wydajność mocno spada. Twarda woda ma bardzo niekorzystny wpływ na naszą skórę i włosy – przesusza je, podrażnia gruczoły łojowe, skóra robi się zaczerwieniona, swędząca, zaostrzają się wszelkie problemy skórne. Rozwiązujemy ten problem oferując montaż stacji uzdatniania wody.
SPEC NA GODZINY oferuje usługi hydraulika, dokładnie montaż stacji uzdatniania wody, podłączenie zmiękczacza czy filtrów odwróconej osmozy lub podobnych urządzeń w Krakowie, a także poza granicami miasta.

Montaż stacji uzdatniającej do wody w Krakowie

W większości kraju woda ma poziom od 9 do 18 dH, a do zmiękczania kwalifikuje się już przy twardości 10 dH. Bardzo łatwo zorientować się, jak twarda woda płynie z naszego kranu – na naczyniach tworzy się warstwa kamienia, prane ubrania są szorstkie, mimo dodania środków zmiękczających do płukania, na armaturze powstaje nieestetyczny osad. Kamień odkłada się również w rurach instalacji, co powoduje spadek ich przepustowości. W sprzętach domowych – niszczy pralki, zmywarki, ekspresy, zapycha armaturę sanitarną, negatywnie wpływa na smak i zapach wody.
Proponujemy montaż stacji uzdatniającej do wody w Krakowie czy okolicy, aby zadbać o dłuższy żywot, jak urządzeń AGD, tak i całej instalacji hydraulicznej.

Każda stacja posiada komorę ze złożem filtracyjnym i zbiornik na solankę – sól tabletkową. Sól w uzdatniaczach wody służy do regeneracji filtra i jest, właściwie, jedynym kosztem eksploatacji urządzenia. Stacje mogą posiadać żywicę jonowymienną, filtr węglowy, bakteriobójczą lampę UV czy jonizator działający na zasadzie osmozy. W zależności od problemu z wodą doradzimy i kompleksowo zamontujemy odpowiednią dla Twojego domu stację uzdatniania wody w Krakowie i okolicy.

Montaż urządzeń filtrujących wodę
Kraków:

W Krakowie lub poza granicami miasta możemy wykonać montaż różnych filtrów i urządzeń filtrujących, oczyszczających wodę. Zastanawiać się nad podłączeniem podobnego sprzętu można nie tylko w przypadku własnego ujęcia – przekonaj się sam:

Narurowy filtr + wkład

Jest to najmniej kosztowna opcja, jeśli chodzi o filtrację wody w domu – likwiduje chlor i związki metali. Montaż filtrów narurowych wykonujemy pod zlewem albo przy głównym przyłączu wody.

Filtry odwróconej osmozy

Urządzenie usuwa głównie minerały z wody, w związku z tym, do jej wzbogacenia w dobre komponenty trzeba dodatkowo zamontować mineralizator.

Nano-pad

W odróżnieniu od osmozy, nano-pad odrzuca mniej popłuczyn. W dodatku, jest mały i oszczędza miejsce, dzięki temu można go zamontować pod zlewem czy w szafce.

Zmiękczacz

Montaż urządzenia wykonujemy przy głównym ujęciu lub przed kotłem do wody. Zmiękczacz trzeba uzupełniać w tabletki solne i wkłady.

Stacja uzdatniania wody

Jeśli chcesz dostosować ilość związków w wodzie ze studni do własnych potrzeb – stacja będzie idealnym rozwiązaniem. Przeprowadzamy  badanie wody na zawartość niepożądanych związków. Montaż stacji odbywa się na podłodze, na specjalnym stelażu.

Jakie są warunki montażu zmiękczaczy i stacji do wody?

Stacja bądź zmiękczacz zamienia jony wapnia oraz magnezu na jony sodu, dzięki temu woda staje się miękka. Soda eliminuje chlor i zmniejsza ilość azotynów i metali. Stację uzdatniania wody można zamontować praktycznie wszędzie. Jakie warunki techniczne są potrzebne do podłączenia stacji lub zmiękczacza: 

– odpowiednią ilość miejsca
– dostęp do zasilania i kanalizacji
– odpowiednia temperatura i wilgotność powietrza

  Spec na godziny – naprawy i montaże

  Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

  Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

  Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

  Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

  Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

  Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

  Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

  Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn