Podłączenie i naprawa suszarki do prania Kraków

montaż i naprawa suszarki do prania-min

Suszarka do prania to bardzo przydatne AGD w domu, szczególnie, w mieszkaniach o małym metrażu, gdzie fizyczne rozwieszenie prania jest nie możliwe. SPEC NA GODZINY wykonuje podłączenie i naprawę suszarki do prania w Krakowie i okolicach.  Wymiana części i regulacja urządzenia – zapraszamy do rezerwacji dogodnego terminu na serwis AGD.

Serwis suszarek w Krakowie:

Podłączenie i naprawa suszarki do prania Kraków i okolice

Usuwanie blokady drzwi suszarki Kraków:

Odblokowanie drzwiczek, wymiana elektrozamka suszarki

Naprawa elektro-suszarki z wymianą części w Krakowie:

– kołnierz
– pompa
– grzałka
– termostat
– pasek klinowy
– silnik
– uchwyty
– węże
– wentylator
– elektrozamek
– zawiasy
– drzwi
– rura odpływowa
– uszczelki
– filtry

Wymiana zaworu kątowego do suszarki

Podłączenie i naprawa suszarki do prania
Kraków

Suszenie ubrań zajmuje nie tak dużo, jeśli posiadasz suszarkę elektryczną do prania lub pralko-suszarkę do ubrań. To również oszczędność miejsca, potrzebnego na rozwieszenie ciuchów. Niespodziewana usterka urządzenia realnie może zepsuć plany lub ważny dzień, nie mówiąc o dyskomforcie, jaki teraz przynosi suszenie rzeczy.

SPEC NA GODZINY oferuje usługę serwisu AGD i wykonuje podłączenie i naprawę suszarki elektrycznej w Krakowie i okolicach: Oświęcim, Chrzanów, Trzebinia, etc. Dojeżdżamy poza granice Krakowa, jak i dalej, do bliskich gmin w powiecie.

Nasze usługi to serwis pogwarancyjny domowych sprzętów AGD, w tym urządzeń do suszenia. Specjalista jest przygotowany do wizyty i zawsze ma przy sobie podstawowe narzędzia, niezbędne do podłączenia, jak i naprawy urządzenia. Dokładnie robimy:

– montaż i wypoziomowanie suszarki, dodatkowe mocowanie w razie potrzeby
– adaptacji mebli pod suszarkę do prania
– naprawa podzespołów suszarki – wymiana części zamiennych

Posiadamy narzędzia do wycinania i przeróbki mebli – proponujemy modyfikację szafek i blatów kuchennych, łazienkowych pod suszarkę do prania.

Wymiana części suszarki elektrycznej
Kraków

W suszarce do prania, jak w pralce, może się zepsuć podzespół lub część – w tej sytuacji warto wezwać specjalistę. Jeśli masz problem z uruchomieniem suszarki – sprawdzimy ją, być może to wina modułu sterującego. W razie problemów z domknięciem drzwi suszarki, lub na odwrót, jeśli włączyła się blokada drzwiczek albo został urwany ich element – Speca możesz wezwać w każdym przypadku.
Wymiana części zamiennych w suszarce elektrycznej wygląda podobnie, jak i w pralce. Elementy dedykowane trzeba zamawiać w sklepie internetowym, wysyłka trwa 2-4 dni. Niektóre części są dostępne od ręki, to zależy od rodzaju usterki. Do zamiany, więc, potrzebne są 2 wizyty specjalisty lub jedna z wyjazdem do sklepu. Realizujemy wymianę części do suszarki na terenie Krakowa, jak i okolic.
Koszt drugiej wizyty jest niższy o 25%. Koszt wizyty diagnostycznej, po której nastąpił brak decyzji naprawy wynosi 100 zł. Naprawa suszarki nie zawsze się opłaca, nasz specjalista powie Ci, jakie są orientacyjne ceny elementu oraz jakie dostępne rozwiązania mamy.

Wybija korki podczas pracy suszarki

Są przypadki, kiedy z winy przeciążenia instalacji, korzystania z wielu sprzętów na raz w domu wybija korki, aby chronić nas przed pożarem. Awaria urządzenia również jest niebezpieczna, gdyż w wyniku przepalenia styków kabli wzrasta temperatura – wtedy działają bezpieczniki. Zapraszamy do rezerwacji wizyty elektryka bądź specjalisty napraw AGD.

Pamiętaj, że nie nie zaleca się suszyć rzeczy do końca, aby je nie zepsuć. Oferujemy montaż suszarki sufitowej na balkonie lub w łazience, aby dosuszyć ciuchy, wyciągnięte z suszarki. Wykonujemy montaż takiej suszarki w dowolnej kofiguracji – zapraszamy do korzystania z usługi „złota rączka„.

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn