Montaż i naprawa pralki –
Gdańsk 

Naprawa pralki

Realizujemy usługę naprawy sprzętów AGD w Gdańsku i okolicy. Oferujemy profesjonalny montaż i serwis pogwarancyjny pralek większości firm dostępnych na naszym rynku. Specjalista dojeżdża w kompletem profesjonalnych narzędzi, w razie potrzeby realizujemy zakupy odpowiednich części zamiennych, jeśli tego wymaga naprawa.

Oferujemy także usługi Złotej Rączki adaptacji mebli pod pralkę

Montaż pralki w Gdańsku

Montaż pralki z dopasowaniem do warunków pomieszczenia i przeróbką mebli

Awaria pralki – Gdańsk

Diagnoza usterek i awarii w pralce, naprawa wraz z wymianą części

Montaż i podłączenie pralki:

Podłączenie pralki do odpływu oraz jej poziomowanie w Gdańsku i okolicy

Wymiana zaworu kątowego i węża aquastop do pralki

Wymiana części w pralce – Gdańsk:

– fartucha (kołnierza)

– pompy
– grzałki
– termostatu
– paska klinowego
– szczotek silnika
– uchwytów
– węży
– elektrozamków
– zawiasów
– drzwiczek
– blokady zamka
– rury odpływowej
– uszczelek

Naprawa pralki z dojazdem

Dojeżdżamy do Klientów w Gdańsku i okolicach. Dojazd na terenie miasta oraz do 7km od centrum jest bezpłatny. Nasi specjaliści posiadają wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne przy naprawie awarii pralki. 

Szybka naprawa - dziś lub jutro

Nasi fachowcy są mobili i zwarci do pracy. Zgłoś awarię już teraz, a przyjadą do Ciebie dzisiaj (jeśli czas pozwoli) lub jutro. Obsługujemy Gdańsk i pobliskie okolice. 

Wymiana części do pralki w Gdańsku

Naprawa pralki

W zależności od rodzaju awarii, naprawimy Twoją pralkę podczas jednej wizyty, ale gdy naprawa wymaga wymianę dedykowanej części trzeba będzie ją dokupić. Części są dostępne w sklepie stacjonarnym lub internetowym. 

Wymiana części pralki

Wymieniamy cześci zamienne pralek takie jak: pompy, grzałki, szczotki, uchwyty, kołnierze, paski klinowe, zawiasy, drzwiczki, elektrozamki, blokady zamka, uszczelki, rury odpływowe, termostaty, silniki, węże oraz inne elementy.

Podłączenie pralki – Gdańsk

Podłączenie pralki

Podłączamy pralkę do sieci wodno-kanalizacyjnej i wykonujemy przebróbkę mebli pod pralkę.

Wypoziomowanie pralki

Jeśli Twoja pralka ciągle skacze i rusza się na boki podczas wirowania, trzeba ją odpowiednio ustawić. Zadzwoń – wypoziomujemy Twoją pralkę. 

Wykonujemy:

Montaż pralki: oferujemy fachowe podłączenie pralki w każdym domu- zazwyczaj w łazience, chociaż coraz częściej w dużych domach klienci decydują się na wyodrębnienie osobnego pomieszczenia, przeznaczając go na pralnię. Montujemy zarówno pralki wolnostojące jak i te do zabudowy. W przypadku konieczności dostosowania mebli pod sprzęt, nasi fachowcy oferują modyfikacje blatów, szafek itd. Do podłączenia pralki potrzebujemy jedynie dostępu do kanalizacji, przyłącza wody zimnej i gniazda elektrycznego. Warto pamiętać, że gniazda, do których podłączamy pralkę powinny być umiejscowione na ścianie wyżej niż standardowo, aby zminimalizować niebezpieczeństwo w razie zalania.

Naprawę pralek: szybko i fachowo usuwamy awarie pralek, typu:

 • uszkodzony bęben: niewłaściwie pracujący bęben pralki może uszkodzić łożysko, którego zazwyczaj nie da się wymienić (lub jest to nieopłacalne). Jeśli pralka pracuje zbyt głośno, słychać odgłosy uderzania o siebie części, pralka się zacina lub pracuje powoli należy wymienić pasek napędowy lub szczotki węglowe. Nasi fachowcy pomogą w wyborze i zakupie odpowiednich części zamiennych.     
 • zepsute drzwi pralki: nieszczelne drzwi w pralce mogą prowadzić do wycieku wody, w takiej sytuacji zazwyczaj wystarczy wymienić uszczelki na nowe. W przypadku kiedy drzwi się zacinają, nie możemy ich zamknąć lub otworzyć – awarii mógł ulec moduł sterujący, filtr lub zawiasy drzwiczek
 • niedoprana odzież: w każdym przypadku niedostatecznie dopranej lub wypłukanej odzieży nasz fachowiec szybko diagnozuje problem, niezależnie czy jego przyczyną jest zepsuta grzałka, moduł sterowania, pompa czy czujniki temperatury. 

  Bardzo często przyczyną awarii pralek jest twarda woda, przez którą na sprzętach osadza się kamień i psuje urządzenia. W przypadku korzystania z twardej wody: a woda sieciowa zazwyczaj niestety taka jest, warto zamontować stację uzdatniania lub zmiękczacz wody. Nasi hydraulicy doradzą w wyborze odpowiedniej stacji oraz profesjonalnie ją zamontują. 

  Naprawa pralki w Krakowie

  W zależności od awarii jaka nastąpiła w pralce, niektóre części trzeba będzie dokupić. Jeśli element jest dostępny w sklepie stacjonarnym od ręki, niezbędny będzie wyjazd na zakupy, który jest dodatkowo płatny.  

   

  Koszt części zamiennej pokrywa Klient

  Części dedykowane, musimy zamówić w sklepie internetowym. W takiej sytuacji potrzebne są dwie wizyty specjalisty, w związku z czym, koszt kolejnej obniżamy o 25%.

  Jeśli pralka jest stara i zużyta, jej naprawa może być nie opłacalna. Jeśli koszt naprawy pralki jest wysoki, wtedy warto pomyśleć nad kupnem nowego urządzenia. Nasz specjalista poinformuje Cię o kosztach i doradzi, która opcja jest lepsza – naprawa czy kupno nowej pralki. 

  Naprawa pralek Kraków

  Spec na godziny – naprawy i montaże

  Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

  Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

  Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

  Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

  Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

  Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

  Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

  Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn