Montaż i naprawa baterii kranowej Katowice 

Montaż zlewu i umywalki

SPEC NA GODZINY wykonuje usługi hydrauliczne na terenie miasta Katowice. Montaż i naprawę baterii kranowej realizujemy szybko, w tym możemy wymienić uszczelkę, wężyki, głowicę ceramiczną bądź samą baterię w razie poważnego uszkodzenia. Podłączenie baterii w kuchni oraz łazience – zapraszamy. 

Montaż baterii w Katowicach i okolicy:

Podłączenie kranu do  zlewu, umywalki, prysznica, wanny

Naprawa cieknącej baterii:

Naprawa przeciekających kranów w Katowicach

Wymiana głowicy baterii Katowice:

Wymiana uszkodzonej głowicy ceramicznej na nową 

Montaż i naprawa baterii kranowej w Katowicach

Bateria kranowa to element wyposażenia, który eksploatujemy codziennie, a więc często serwisowany. Jeśli Twoja bateria kranowa przecieka lub nie podaje wody, jak należy – zapraszamy do rezerwacji usług hydraulicznych. SPEC NA GODZINY proponuje montaż i naprawę baterii kranowej w Katowicach i okolicy. 

Montaż baterii w Katowicach

Już prawie po białych kurkach – kiedyś dwuotworowy był najbardziej popularnym modelem baterii w kuchni, jak i wannie. Aktualnie, bateria może mieć tak różne kształty, kolory, a do tego rozmaite funkcje, że wyborowi nowego kranu trzeba poświęcić chwilę czasu, szczególnie, jeśli urządzamy wymarzone wnętrze. 

W zależności od tego, jak dużo i w jaki sposób gotujemy – staramy się wyposażyć naszą kuchnie we wszystkie przysposobienia, aby ułatwiły nam pracę i umiliły pobyt w domu. A więc, zanim dojdzie do montażu baterii, warto przemyśleć parę kwestii. Nasi specjaliści w mieście Katowice pomogą Ci wybrać kran do kuchni, jeśli potrzebujesz go wymienić.

Jednouchwytowa bateria – pozwala na regulację strumienia oraz temperatury wody za pomocą dźwigni. Kąt dźwigni dostosowujemy ruchem jednej ręki do pożądanej temperatury, co sprawia, że woda się miesza w danej proporcji. Taki kran ogranicza zużycie wody, w porównaniu do baterii dwuotworowych. Oferujemy montaż kranów jednouchwytowych w Katowicachz dojazdem do Klienta. Rezerwacja terminu na usługę montaż baterii dostępna na dziś jub jutro.

Termostat pozwala regulować temperaturę strumienia w kranie, dzięki temu rozwiązaniu nie musisz korzystać z czajnika – wystarczy przekręcić pokrętło na baterii a wrzątek poleci sam. Z kolei, saturator daje możliwość napełnić swoją szklankę gazowaną wodą. SPEC NA GODZINY wykonuje montaż baterii z termostatem lub/i saturatorem w Katowicach.

Naprawa lub wymiana baterii kranowej Katowice

SPEC NA GODZINY proponuje naprawę lub wymianę cieknącego kranu w kuchni, łazience w Katowicach. Realizujemy wymianę uszczelek czy wężyków do naprawy baterii. Możemy wymienić poszczególne elementy baterii, jak i zamontować całkowicie nową na Twoje życzenie.

Wylewka, czyli część kranu, w której cieknie woda – może być niska lub wysoka, stała lub ruchoma, wyciągana lub elastyczna albo składana. Niską wylewkę zobaczymy w małych umywalkach, natomiast wysoką w głębszych. Ruchoma wylewka dobrze się sprawdza w kuchni z dwukomorowym zlewem. Wyciągany wąż do natrysku z możliwością regulacji strumienia jest zamontowany w wielu zlewach. Silikonowe wylewki o ruchomym kształcie to funkcjonalne rozwiązanie dla mniejszych wnętrz, gdzie w jednym rogu często kumuluje się obecność okna, wielu mebli i sprzętów – wtedy można wygiąć/złożyć taką wylewkę w dowolnym kierunku, aby nie przeszkadzała. SPEC NA GODZINY oferuje wymianę wylewki do naprawy baterii kranowej w Katowicach.

Montujemy i naprawiamy baterie znanych marek: Blanco, Gazelle, Deante, Teka, Corsan, Franke, Axor, Actima, Aqualine, Alveus, Berg, Blue Water, Fala, Elleci, Hagser, Franke, Kohlman, Kuchinox, Hansgroche, Art Platino, Milo, Damixa, Ideal Standard, Invena, Laveo, Rea, Roca, Sensea, Smeg, Omnires, Ferro, Schock, Cersanit, Quadron, Groche, Neo, Pyramis, Toya, Brita, Steiner, Oltens oraz inne.

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn