Wymiana uszczelki

wymiana uszczelki

SPEC NA GODZINY wykonuje szeroki zakres usług hydraulicznych, w tym naprawy i montaże armatury kuchennej i łazienkowej. Realizujemy wymianę uszczelki różnego rodzaju.
Każda uszczelka, bądź to guma do zmywarki czy uszczelka przy zaworze wodnym, z czasem wymaga wymiany. Naprawa cieknącego syfonu lub demontaż i wymiana uszkodzonego lub zużytego syfonu na nowy – zapraszamy do usług hydraulika. 

 

Wymiana uszczelki do WC:

Naprawa syfonu wannowego, brodzikowego, zlewowego, umywalkowego, etc.

Wymiana uszczelki w kranie:

Wymiana w sytuacji, kiedy stary syfon już się nie nadaje

Wymiana uszczelki AGD:

Wymiana zużytej uszczelki:


– piekarnika
– zmywarki
– pralki
– suszarki
– inne (do ustalenia)

Wymiana uszczelki – hydraulik

SPEC NA GODZINY wykonuje szeroki zakres usług hydraulicznych, w tym naprawy i montaże armatury kuchennej i łazienkowej. Oferujemy wymianę uszczelki w urządzeniach sanitarnych, a także do sprzętu AGD.

Każda uszczelka, bądź to guma do zmywarki czy uszczelka przy zaworze wodnym, z czasem wymaga wymiany. Zużyta uszczelka jest powodem wielu przecieków i awarii instalacji wodnej. Może to być usterka kranu, awaria spłuczki, syfonu albo, na przykład, niedomykające się drzwi piekarnika. W każdym z tych przypadków powodem niesprawności może sparciała lub uszkodzona uszczelka.

Nasz specjalista zawsze jest wyposażony w niezbędne narzędzia hydrauliczne i podstawowe redukcje, uszczelki, kolanka. Zapytaj nas o dostępność potrzebnej Ci uszczelki przed wizytą – a kupimy ją po drodze, jeśli nie posiadamy dokładnie takiej.

Wymiana uszczelki w kranie

W kranie na głowicy również jest uszczelka, która często ulega awarii. Wykonujemy wymianę uszczelki głowicy baterii kranowej  w zlewie czy umywalce oraz wymianę uszczelek łączących blat/umywalkę z baterią. Zapraszamy do rezerwacji wizyty na naprawę cieknącego kranu.

Wymiana uszczelki pod zlewem

Syfon to najsłabszy punkt systemu wodnego każdego urządzenia sanitarnego, na jego konserwację  warto zwracać szczególną uwagę. Oferujemy naprawę cieknącego syfonu i wymianę uszczelki pod zlewem. Przy zlewie znajdziemy kilka rodzajów gum uszczelniających:

Uszczelka, łącząca komorę z syfonem
Uszczelki klinowe, łączące elementy syfonu
Uszczelki wargowe, łącze syfon z odpływem

Źle założona uszczelka, np. podwinięta, również może być przyczyną wycieku z syfonu.

 

Wymiana uszczelki do zmywarki, piekarnika

SPEC NA GODZINY oferuje również serwis sprzętów AGD z dojazdem do Klienta. Bez problemu wymienimy uszczelkę do zmywarki czy piekarnika w razie potrzeby. Wymieniamy uszczelki i gumy połączeniowe w pralce, suszarce elektrycznej, w bojlerze. etc.

Wymiana uszczelki do WC

Uszczelka do misy toaletowej, a dokładnie modelu kompakt, z czasem parcieje i wymaga wymiany – nasz hydraulik bez problemu wypełni to zadanie. Na śrubie do spłuczki kompaktu także znajduje się uszczelka, którą trzeba wymienić w razie uszkodzenia. W stelażach podtynkowych (misach podwieszanych) możemy wymienić uszczelkę zaworu spustowego. Robimy wymianę uszczelki do WC oraz desek klozetowych każdego rodzaju.

Wymiana uszczelki do kabiny prysznicowej

W razie potrzeby, wymieniamy uszczelkę piórkową po bokach kabiny prysznicowej lub magnetyczną to łącząca szybę z szybą lub ze ścianą w miejscu zamknięcia kabiny. Wymieniamy także klamki, kólka i inne akcesoria do kabin.

Oferujemy profesjonalne usługi hydrauliczne, a także usługi elektryka i złotej rączki

Usługa złotej rączki
Wymiana uszczelki w drzwiach

Jeżeli drzwi są poluzowane, światło przechodzi przez szczeliny lub po prostu z drzwi bardzo wieje – czas na wymianę uszczelki. Zapraszamy do rezerwacji – nasz specjalista wymieni każdą uszczelkę, jaką potrzebujesz.

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn