Podłączenie i naprawa suszarki w Gdańsku

montaż i naprawa suszarki do prania-min

Oferujemy montaż i pogwarancyjny serwis większości firm suszarek do prania w Gdańsku i okolicy. Dojeżdżamy do domu klienta w kompletem narzędzi, w razie awarii zamawiamy odpowiednie części zamienne, tak aby pasowały do danego typu urządzenia.

Serwis suszarek w Gdańsku:

Podłączenie i naprawa suszarki do prania Gdańsk i okolice

Usuwanie blokady drzwi suszarki Gdańsk:

Odblokowanie drzwiczek, wymiana elektrozamka suszarki

Naprawa elektro-suszarki z wymianą części:

– kołnierz
– pompa
– grzałka
– termostat
– pasek klinowy
– silnik
– uchwyty
– węże
– wentylator
– elektrozamek
– zawiasy
– drzwi
– rura odpływowa
– uszczelki
– filtry

Wymiana zaworu kątowego do suszarki

Montaż suszarek bębnowych

Podłączamy i poziomujemy urządzenie, w razie potrzeby wykonujemy modyfikację mebli pod sprzęt do zabudowy: dostosujemy blaty kuchenne i łazienkowe, przerobimy szafki, półki itd.

Naprawa suszarek do prania

W przypadku, kiedy:

  • suszarka pracuje zbyt głośno: uszkodzony bęben suszarki, pasek napędowy lub turbina powoduje ocieranie się o siebie elementów urządzenia, które wydają głośne, nieprzyjemne dźwięki. Usterki tego typu zazwyczaj wymagają wymiany uszkodzonych elementów.
  • suszarka kurczy ubrania: powodem zniszczonej odzieży może być awaria grzałki lub termostatu, kiedy suszarka nagrzewa się do zbyt wysokiej temperatury, niekorzystnie wpływając na tkaniny. Należy pamiętać o prawidłowym dobieraniu programu suszenia do typu odzieży, oraz o nie łączeniu ze sobą ubrań zrobionych z różnych tkanin, np. wełnianego swetra z syntetycznym podkoszulkiem.
  • suszarka nie kończy suszenia: jeśli suszarka nie wyłącza się, może mieć uszkodzony moduł sterowania, kondensator, grzałkę lub nawet zapchany filtr. Każda usterka wymaga kompleksowej diagnozy przeprowadzonej przez osobę z doświadczeniem.
  • suszarka nie włącza się: jeśli urządzenie nie reaguje, a zasilanie działa prawidłowo, mogło dojść do przepalenia grzałki, awarii wentylatora lub nawet zerwania paska napędowego.
  • suszarka mnie ubrania: przyczyną zmiętych ubrań zazwyczaj jest nieprawidłowe użytkowanie suszarki: wkładanie do niej zbyt dużej ilości odzieży. Częste przeciążanie bębna może w szybkim czasie spowodować jego uszkodzenie, dlatego ważne jest odpowiednie korzystanie z suszarki, dobieranie prawidłowych programów dostosowanych do typu odzieży.

 

Wymiana części suszarki elektrycznej

W przypadku, gdy uszkodzoną część trzeba wymienić, potrzebne są dwie wizyty specjalisty. Koszt drugiej wizyty obniżamy o 25%. Elementy dedykowane zamawiamy w sklepie internetowym (wysyła trwa 2-4dni).  Niektóre części dostępne są od ręki w sklepie stacjonarnym, wtedy potrzebny jest wyjazd na zakupy (koszt). 

Jeśli nasz fachowiec zdiagnozował awarię, ale nie decydujesz się na naprawę suszarki albo koszt naprawy się nie opłaca – obniżamy koszt wizyty.  Nasz specjalista poinformuje Cię o orientacyjnej cenie elementu, który trzeba wymienić.

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn