Montaż lub wymiana wanny Wrocław

Montaż wanny Wrocław

Wykonujemy profesjonalny montaż każdego rodzaju wanny, wraz z wykończeniem silikonem sanitarnym, a także demontażem starej wanny, obmurowaniem, czy inną zabudową. Świadczymy usługi na terenie Wrocławia i okolic. 

Montaż wanny we Wrocławiu:

Demontaż wanny oraz osadzenie nowej na Twoje życzenie

Mocowanie parawanu nawannowego:

Montaż i regulacja parawanu na wannę we Wrocławiu i okolicy

Wykonanie zabudowy wanny Wrocław: 

Zabudowa wanny płytkami, bloczkami y-tong, styropianem albo płytą gk

Montaż lub wymiana wanny Wrocław

Wanna w łazience jest bez wątpienia wygodną alternatywa dla prysznica, montowana jest nie tylko w dużych pomieszczeniach: np. wanny narożne zajmują stosunkowo niewiele miejsca i można sobie na nie pozwolić nawet w małych łazienkach.

Sam montaż wanny zaczyna się od dokładnego zmierzenia miejsca, w którym będzie ona stała, ze szczególnym naciskiem na równość ścian i podłogi. Po zamontowaniu nóżek lub stelaża wanny, należy ją dokładnie wypoziomować. Następnie przykręcana jest rura odpływowa i rewizja do syfonu.

Kompleksowy montaż wanien we Wrocławiu: 

Wanna do zabudowy 

na rynku jest bardzo duży wybór wanien do zabudowy, o różnych rozmiarach i kształtach. Można kupić wannę z gotową obudową, lub wykonać zabudowę murowaną, z nośników styropianowych, bloczków Y-tong, płyt karton-gips czy płytek ceramicznych. Wykonujemy każdy rodzaj zabudowy, wedle życzenia Klienta.

Wanna wolnostojąca

Wanny na nóżkach i wanny wolnostojące zdobywają coraz większą popularność ze względu na walory estetyczne i łatwość montażu. Bardzo dobrze sprawdzają się w przestronnych, nowoczesnych łazienkach.

Jaką wybrać wannę?

Nasz rynek bogaty jest w dużo modeli wanien, można dobrać je do każdej aranżacji wnętrza. Wanny posiadają przeróżne kształty i wymiary: od prostej, prostokątnej, po owalną, okrągłą, narożną lub asymetryczną. Wybierając idealną wannę do naszej łazienki warto wziąć pod uwagę nie tylko wielkość pomieszczenia, ale również wzrost i preferencję domowników, aby kąpiel była jak najbardziej komfortowa. Ważny także jest materiał, z jakiego wanna została wykonana.

Możemy wybrać wannę:

  • z akrylu: materiał, z którego wanny wykonywane są najczęściej, pozwala on na zrobienie wanny praktycznie w każdym kształcie. Ponadto akryl ma bardzo dobre właściwości izolacyjne i jest stosunkowo lekki.
  • z konglomeratu: wanny wykonane z konglomeratu są dużo droższe od pozostałych, lecz materiał ten wart jest swojej ceny: solidny, odporny na uszkodzenia, dźwiękochłonny i ciepły.
  • stalową: wanny te są bardzo odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, jednak stal dobrze przewodzi ciepło, przez co woda niestety szybciej stygnie. Decydując się na wannę stalową, warto zadbać o jej styropianową obudowę, która zapewni dobrą izolację cieplną.
  • żeliwną: wanna wykonana z tego materiału jest niesamowicie solidna i trwała. Żeliwo jest ognioodporne, nie blednie i nie matowieje, jednak materiał ten jest jest bardzo ciężki i wanny z niego wykonane są zazwyczaj tylko w kształcie prostokąta.

Niezależnie jaką wannę wybierzesz – my zamontujemy każdy rodzaj. Nasi hydraulicy to profesjonaliści, zamontują wannę szybko, ale bardzo starannie. Zapraszamy do kontaktu.  

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn