Montaż lub wymiana baterii

hydraulik - montaż baterii

SPEC NA GODZINY oferuje montaż lub wymianę baterii kuchennej, wannowej, umywalkowej czy prysznicowej. Montaż zestawów prysznicowych podtynkowych i natynkowych, naprawa kranów – wymiana głowicy, wylewki, uszczelki.

Montaż baterii prysznicowej:

Instalacja baterii w kabinie lub pokoju prysznicowym

Wymiana baterii kuchennej:

Wymiana głowicy ceramicznej;
Podłączenie baterii wolnostojącej, wylewki wyciąganej;

Montaż baterii umywalkowej:

Montaż i regulacja baterii ściennych lub osadzonych na umywalce

Montaż lub wymiana baterii – hydraulik

SPEC NA GODZINY oferuje usługi hydraulika – montaż różnych baterii, w tym instalację kranów kuchennych, umywalkowych, prysznicowych, wannowych. Wykonujemy montaż i wymianę baterii ściennych natynkowych i podtynkowych, trójdrożnych, z zestawem natryskowym, z termostatem, czujnikiem ruchu lub innym udogodnieniem.

Montaż baterii natynkowych i podtynkowych

Montujemy baterie kuchenne – natynkowe, podtynkowe różnych producentów polskich oraz światowych:

Blanco, Gazelle, Deante, Teka, Corsan, Franke, Axor, Actima, Aqualine, Alveus, Berg, Blue Water, Fala, Elleci, Smeg, Omnires, Ferro, Schock, Cersanit, Quadron, Groche, Neo, Pyramis, Toya, Brita, Steiner, Oltens, Hagser, Franke, Hansgroche, Art Platino, Milo, Damixa, Ideal Standard, Invena, Kohlman, Kuchinox, Laveo, Rea, Roca, Sensea, etc.

Montaż baterii umywalkowej

Każdy ma w domu umywalkę, jednak często, zwłaszcza, w wynajmowanych mieszkaniach, wysokość baterii, jak i samej umywalki, nie jest odpowiednio dostosowana. To nie wątpliwie odbija się na naszym komforcie użytkowania łazienki. Dobrym rozwiązaniem jest wymiana kranu lub jego części, na przykład, wylewki, jeżeli nie decydujemy się na wymianę umywalki. Oferujemy naprawę kranówi montaż baterii umywalkowej, kuchennej, prysznicowej, etc.

Wymiana lub montaż baterii kuchennej

Nie mówiąc dużo o tym, jak ważne jest mieć praktyczny, funkcjonalny kran w kuchni, warto powiedzieć, że w większości tutaj, o komforcie użytkowania, jednak, decyduje kształt i głębokość zlewu. Ostatnio popularna jest bateria kuchenna stojąca –  kran z wysoką wylewką. Może ona być ruchoma, obrotowa czy składana, i do tego mieć końcówkę-słuchawkę. Najlepiej wybrać baterię kuchenną z wyciąganą wylewką, jeżeli warunki pozwalają, jeśli, nie – dobry rozwiązaniem będzie bateria podokienna.
Obecnie, dostępne także baterie automatyczne, z czujnikiem ruchu, a także baterie z opcją podgrzewania wody. W razie uszkodzenia baterii, warto ją wymienić na lepiej dopasowaną do warunków kuchni czy łazienki. Nasz specjalista może doradzić i kupić baterię przed przyjazdem do Ciebie, o dokładnych parametrach i akceptowanej pólce cenowej. Wykonujemy montaż baterii wolnostojącej zlewozmywakowej każdego rodzaju na Twoje życzenie.

Montaż baterii prysznicowej

Wykonujemy montaż baterii prysznicowej w zestawie podtynkowym, jak i zwykłej ściennej. Możemy pomóc Ci w wyborze baterii lub kupić ją dla Ciebie bezpośrednio przed montażem. Zastanów się tylko, jaki dokładnie rodzaj baterii do prysznica chcesz zamontować. W razie zakupu uszczelek lub innych części do naprawy, zapytaj w sklepie o ich dostępność do Twojego modelu.

Oferujemy pomoc hydrauliczną w sytuacji, kiedy bateria kapie. Naprawa kranu będzie polegać na dostaniu się do głowicy baterii i wymianie zepsutej części, np. uszczelki. Może się zdarzyć, że cała bateria została uszkodzona lub zniszczona w wyniku długich lat eksploatacji – nasz specjalista bez problemu naprawi cieknącą baterię i wymieni kran na nowy.

Nie bez znaczenia również wykończenie montażu zlewu czy umywalki z wypełnieniem silikonem. Nawet najlepiej na świecie zamontowana bateria będzie sprawiać wrażenie cieknącej, choć w rzeczywistości może kapać z nieuszczelnionego blatu. Warto to wziąć pod uwagę.  Oferujemy także wymianę syfonu.

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn