Hydraulik Gdańsk

Hydraulik w Krakowie

Oferujemy profesjonalne usługi hydrauliczne w Gdańsku i okolicach. Nasi fachowcy od podstaw rozkładają instalację wodną w każdym budynku, wraz z białym montażem, podłączeniem stacji uzdatniania wody, bojlera.

 

Montaż instalacji wodnej Gdańsk:

Wykonanie lub naprawa instalacji hydraulicznej PP, PEX, TECE

Montaż i naprawa wyposażenia łazienki Gdańsk:

Podłączenie i wymiana części do urządzeń sanitarnych: syfonu, umywalki, wanny, brodzika, kabiny prysznicowej, toalety

Usuwanie wycieku Gdańsk:

Lokalizacja i usuwanie wycieku;
Likwidacja drobnych przecieków;

Hydraulik z dojazdem – Gdańsk

Awaria instalacji wodnej lub kanalizacyjnej nie daje Ci zmrużyć oka? Potrzebujesz dobrego hydraulika na teraz?  Zadzwoń po SPECA NA GODZINY. Naprawiamy nie tylko awarie i usterki hydrauliczne, ale także wykonujemy inne usługi hydrauliczne, takie jak: montaż instalacji wodnej, kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania. Pracujemy na terenie Gdańska i okolic. Wykonujemy: 

 

 • montaż instalacji hydraulicznej
 • montaż kanalizacji
 • montaż centralnego ogrzewania
 • naprawa i modernizacja instalacji wodnej
 • montaż wanny, kabiny prysznicowej
 • montaż WC wraz ze spłuczki
 • montaż i naprawa baterii
 • naprawa syfonów
 • udrażnianie rur
 • wymiana silikonów
 • montaż stacji do uzdatniania wody
  Hydraulik Kraków

  Gwarantujemy profesjonalne usługi hydrauliczne, rezerwacje wizyt potwierdzamy przez wiadomości e-mail lub telefonicznie. Zatrudniamy najlepszych  hydraulików w Gdańsku, a stała opłata godzinowa pozwala Klientom, jak i nam unikać zbędnych negocjacji, a także docenić pracę specjalisty we właściwy sposób.

  montaż instalacji wodnej katowice

  Obsługujemy Gdańsk i okolice. Dojazd poza granice miasta jest dodatkowo płatny, w zależności od ilości kilometrów, które fachowiec ma do pokonania. Dodatkowy koszt dojazdu doliczamy od ponad 7km od centrum Gdańska ze względu na czas i koszty, niezbędne do pokonania drogi do Klienta. Ze względu na duży ruch drogowy jaki panuje w miastach, specjalista może dojechać w opóźnieniem – wtedy Klient zostaje poinformowany o przybliżonej godzinie wizyty.

  montaż instalacji wodnej, hydraulik Kraków

  Instalację wodną wykonujemy od podstaw, wraz z projektem. Wykorzystujemy połączenia PE, PEX, TECE, a nasz hydraulik oferuje fachową pomoc w wyborze odpowiedniej technologii. Gwarantujemy rozłożenie szczelnej instalacji wodno-kanalizacyjnej zgodnie ze sztuką, przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży.

  Montaż wanny

  Wykonujemy montaż armatury sanitarnej: podłączamy brodziki wraz z kabiną prysznicową, każdego rodzaju WC, spłuczki, umywalki, wanny wolnostojące i do zabudowy. Armaturę uszczelniamy silikonem sanitarnym, a także oferujemy wymianę starych i nieszczelnych silikonów.

  montaż stacji do uzdatniania

  Oferujemy pogwarancyjny serwis oraz kompleksowy montaż stacji uzdatniania wody i zmiękczaczy. W rurach naszych domów zazwyczaj płynie bardzo twarda woda, która niestety nie nadaje się bezpośrednio do spożycia, oraz negatywnie wpływa na stan naszej skóry i włosów. Znajdujący się w niej kamień dodatkowo osadza się w czajnikach, pralkach czy innych sprzętach AGD wymagających użycia wody, bezpośrednio je psując. Stacja uzdatniania oczyszcza wodę z niebezpiecznych metali i kamienia, czyniąc ją miękką i bezpieczną dla domowników. Oferujemy montaż i wszelkie naprawy każdego rodzaju zmiękczacza i stacji uzdatniania wody.

  Montaż i naprawa bojlera Hydraulik Spec na godziny

  Realizujemy montaż oraz naprawę bojlerów. W przypadku konieczności wymiany starego bojlera, nasi hydraulicy oferują profesjonalną pomoc w wyborze nowego sprzętu, a także realizują jego zakup wraz z odpowiednimi częściami. Wykonujemy demontaż starego bojlera i podłączenie nowego, jak również wszelkie naprawy uszkodzonych podgrzewaczy.

  Hydraulik - Spec na godziny

  Lokalizujemy i naprawiamy wycieki wodne: w przypadku pękniętej rury, nieszczelnych kolanek i połączeń hydraulicznych, może dojść do bardzo poważnych awarii. Zajmujemy się kompleksową diagnozą i lokalizacją wycieków z każdego miejsca instalacji wodnej. Naprawiamy zepsute uszczelki, wymieniamy pęknięte rury, nieszczelne kolanka, zawory, węże odpływowe.

  Spec na godziny - naprawy i montaże

  Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

  Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

  Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

  Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

  Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

  Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

  Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

  Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn