Montaż i naprawa zmywarki – Wrocław

Montaż i naprawa zmywarki - Wrocław

Zmywarka jest jednym z niezbędnych sprzętów instalowanych w każdym domu. Jeśli jest odpowiednio podłączona i sprawna, pozwala zaoszczędzić czas, energię i wodę, co za tym idzie znacząco obniżyć rachunki gospodarstwa domowego. 

SPEC NA GODZINY oferuje montaż i naprawę zmywarki wraz z wymianą zepsutych części. 

Serwis takich części zmywarki, jak:

– pompy
– termostatu
– grzałki
– czujnika zmętnienia
– uchwytów
– węży
– zawiasów
– rury odpływowej
– uszczelek
– sprężyny
– blokady drzwi
– elementów spryskiwacza
– wentylatora

Serwis zmywarki do naczyń – Wrocław

Montaż, podłączenie zmywarki oraz naprawa awarii urządzenia 

Montaż i podłaczenie zmywarki – Wrocław

Adaptacja szafek i blatów kuchennych pod zmywarkę

Naprawa cieknącej zmywarki – Wrocław

Wymiana części zamiennych, np. gumy, grzałki, pompy, etc.

Regulacja zawiasów lub wymiana uszczelki dolnej, sprężyny, linki

Wymiana ramienia spryskiwacza lub poszczególnych elementów

Montaż i naprawa zmywarki – Wrocław

Wykonujemy montaż zmywarki w każdej kuchni, a wymaga to jedynie dostępu do gniazda wtykowego z uziemieniem, źródła wody i odpływu. Dobrze, aby podłączenie do prądu było bezpośrednie, bez zbędnych przedłużaczy. Zmywarkę możemy podłączyć w każdym miejscu, jednak nie zalecamy montować jej obok grzejnika, piekarnika czy płyty grzewczej, aby wysoka temperatura nie wpłynęła negatywnie na pracę urządzenia. W przypadku sprzętu do zabudowy wykonujemy drobne modyfikacje mebli, przeróbki blatów itd.

Oprócz montażu oferujemy również pogwarancyjną naprawę zmywarek wszystkich firm dostępnych na naszym rynku. 

Najczęstsze awarie zmywarek:

Fachowiec przeprowadza kompleksową diagnozę problemu i wycenę napraw, w przypadku, kiedy zmywarka:

  • nie suszy naczyń – problem ten zazwyczaj wywołuje awaria grzałki lub wentylatora i wymaga wymiany tych części.

  • nie włącza się – w przypadku braku reakcji ze strony urządzenia, może zachodzić konieczność wymiany lub naprawy włącznika, kabla zasilającego lub modułu sterującego.

  • nie pobiera wody lub pobiera i od razu ją wypuszcza – przepływ wody w zmywarce reguluje pompa, sterowana przez moduł i czujnik przeciwzalaniowy. Problem z wodą może spowodować również uszkodzony pływak i elektrozawór. Jeśli któraś z tych części jest niesprawna, odpowiednie umycie naczyń staje się niemożliwe.

  • nie grzeje wody – za temperaturę wody odpowiada grzałka, jeśli jest przepalona należy ją wymienić. Problemem może być również moduł sterujący, który  nie przekazuje sygnału do grzałki.

  • przestaje działać i wyświetla błąd – awarii może ulec silnik lub czujniki OVI.

  • cieknie – wyciek w zmywarce może być spowodowany uszkodzeniem drzwi – uszczelek bądź zawiasów, nieszczelną pompą, pękniętym spryskiwaczem czy nawet zatkanym filtrem.

Naprawiamy zmywarki:

Amica, AEG, Ariston, Bosch, Electrolux, Fagor, Finlux, Ikea, Indesit, LG, Samsung, Siemens, Vestel, Teka, Whirpool, Zanussi, etc.

Dlaczego warto używać soli do zmywarki?

Sól zapobiega osadzaniu się kamienia z wody jak na naczyniach, tak i podzespołach zmywarki.

Jak dbać o zmywarkę, żeby służyła jak najdłużej?

Możemy zminimalizować ryzyko awarii poprzez odpowiednie użytkowanie i regularne czyszczenie zmywarki. Bardzo ważne jest używanie soli, która zapobiega osadzaniu się kamienia, nie przeładowywanie zmywarki i odpowiednie układanie naczyń. Zalecamy również raz w miesiącu mycie zmywarki przeznaczonymi do tego celu preparatami: nastawiamy ją wtedy na najwyższą możliwą temperaturę bez naczyń w środku. Tak zadbane urządzenie może służyć nam bardzo długi czas.

Wymiana części zmywarek

Wymieniammy w zmywarce takie części jak: pompa, grzałka, termostat, czujnik OVI, silnik, uszczelki, blokada drzwi, zawiasy, wnetylator, węże i rury odpływowe. 

Koszty wymiany części w zmywarce

Części zamienne do zmywarek nie zawsze są dostępne w stacjonarnym sklepie – wszystko zależy od marki i modelu urządzenia. W przypadku wymiany najczęściej potrzeba dwóch wizyt. W razie takiej potrzeby, koszt drugiej wizyty obniżamy o 25%.

Jeżeli orientacyjny całkowity koszt naprawy zmywarki przewyższa połowę wartości zmywarki, a urządzenia nie opłaca się naprawiać to specjalista poinformuje Cię o tym. Jeśli w takiej sytuacji podejmiesz decyzję zakupu nowego sprzętu, z myślą o naszych Klientach, cenę wizyty obniżamy do 100 zł.  Zapraszamy do rezerwacji.

Montaż i podłączenie zmywarki

Przeróbka mebli pod zmywarkę

Oferujemy też prawidłową instalację zmywarki z podłączeniem do odpływu i syfonu. W razie potrzeby możemy przeciąć blat lub wyciąć fragment, który stoi na przeszkodzie w zamontowaniu zmywarki.

Wykonujemy również modyfikację mebli pod zmywarkę na Twoje życzenie. Przeróbka blatów czy szafek to dla nas nie problem. Posiadamy  niezbędne narzędzia do wycinania otworów.

Spec na godziny - naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn