Montaż i naprawa pralki
Wrocław

Naprawa pralki

SPEC NA GODZINY oferuje usługę montażu i podłaczenia pralki do instalacji wodno-kanalizacyjnej, naprawę pralek we Wrocławiu i okolicach z dojazdem. Nasi pracownicy to doświadczeni hydraulicy, którzy wykonują:

Oferujemy także usługi Złotej Rączki adaptacji mebli pod pralkę

Montaż pralki – Wrocław

Montaż pralki z dopasowaniem do warunków pomieszczenia i przeróbką mebli

Awaria pralki Wrocław

Diagnoza usterek i awarii w pralce, naprawa wraz z wymianą części

Montaż i podłączenie pralki:

Podłączenie pralki do odpływu oraz jej poziomowanie we Wrocławiu i okolicy

Wymiana zaworu kątowego i węża aquastop do pralki

Wymiana części w pralce Wrocław:

– fartucha (kołnierza)

– pompy
– grzałki
– termostatu
– paska klinowego
– szczotek silnika
– uchwytów
– węży
– elektrozamków
– zawiasów
– drzwiczek
– blokady zamka
– rury odpływowej
– uszczelek

Naprawa pralki – Wrocław i okolice 

naprawa pralki Wrocław

Zepsuta pralka jest jednym z większych problemów w każdym domu. W dzisiejszych czasach brak pralki wręcz uniemożliwia funkcjonowanie i większość domowników nie wyobraża sobie bez niej komfortowego życia. Z pełnym profesjonalizmem wykonujemy montaż, podłączenie a także naprawę pogwarancyjną pralek każdego producenta.

Naprawa pralki z dojazdem

Realizujemy serwis pogwarancyjny pralki we Wrocławiu, a także okolicach.  Dojazd na terenie miasta – bezpłatny. Dojazd od 7km od centrum – dodatkowo płatny. Nasz specjalista posiada wszystkie niezbędne narzędzia do zdiagnozowania przyczy awarii pralki.

Szybka naprawa - dziś lub jutro

Jeśli już teraz zgłosisz awarię przyjedziemy do Ciebie już dzisiaj (jeśli czas pozwoli) lub jutro. Nasi pracownicy są mobili i zawsze gotowi do pracy. Obsługujemy Wrocław i pobliskie okolice.

Wymiana części do pralki Wrocław

Naprawa pralki

W zależności od rodzaju awarii, wykonujemy momentalną naprawę lub proponujemy wymianę części dedykowanej do pralki w razie jej usterki. Części są dostępne w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Wymiana części pralki

Realizujemy wymianę części zamiennych pralki: kołnierza, pompy, grzałki, termostatu, paska klinowego, szczotek, silnika, uchwytów, węży, elektrozamków, zawiasów, drzwiczek, blokady zamka, rury odpływowej, uszczelek oraz innych elementów pralki

Podłączenie pralki – Wrocław

Podłączenie pralki

Podłączamy pralkę do sieci wodno-kanalizacyjnej i wykonujemy przebróbkę mebli pod pralkę. 

Wypoziomowanie pralki

Masz dość skaczącej pralki? Odpowiednie ustawienie urządzenia pomoże rozwiązać problem. Jeżeli Twoja pralka rusza się na boki podczas wirowania – robimy wypoziomowanie pralki

Naprawa awarii pralki we Wrocławiu

W przypadku wszelkiego rodzaju usterek i awarii oferujemy kompleksowy serwis pogwarancyjny pralek większości firm dostępnych na rynku.

Naprawiamy awarie typu:

  • zacinające się drzwi pralki – drzwi mogą się blokować z wielu powodów: został uszkodzony zawias, moduł elektryczny uległ awarii, zatkał się filtr. Rozwiązujemy każdy problem z drzwiami, które nie chcą się otworzyć lub zamknąć.
  • zepsuty bęben – może dojść do sytuacji, kiedy pod wpływem ciężkości pranej odzieży bęben uderza o obudowę i uszkadza łożysko, pralka wydaje wtedy głośne, nieprzyjemne dźwięki. Jeśli bęben pracuje zbyt wolno lub całkiem się zacina, może wymagać to wymiany szczotek węglowych lub paska napędowego.
  • zużyte uszczelki – stare, wyeksploatowane uszczelki są przyczyną wylewającej się z pralki wody. Aby nie dochodziło do przecieków, muszą one idealnie przylegać do drzwi.
  • niedoprana lub mokra odzież – przyczyną niewypłukanej odzieży może być awaria grzałki, pompy lub modułu sterowania. Jeśli pranie mimo programu wirowania nadal jest mokre, mogło dojść do zerwania lub poluzowania paska napędowego. Za nie dopieranie ubrań zazwyczaj odpowiada zepsuta grzałka lub uszkodzony czujnik temperatury, co nie pozwala na osiągnięcie zadanej temperatury wody.
  • nieprzyjemny zapach z pralki – przykrą woń często powoduje zanieczyszczony filtr, dlatego warto często czyścić pralkę przeznaczonymi do tego celu preparatami.
Naprawa pralki w Krakowie

W zależności od awarii jaka nastąpiła w pralce, niektóre części trzeba będzie dokupić. Jeśli element jest dostępny w sklepie stacjonarnym od ręki, niezbędny będzie wyjazd na zakupy, który jest dodatkowo płatny.  

 

Koszt części zamiennej pokrywa Klient

Części dedykowane, musimy zamówić w sklepie internetowym. W takiej sytuacji potrzebne są dwie wizyty specjalisty, w związku z czym, koszt kolejnej obniżamy o 25%.

Czasami zdarza się tak, że naprawa starej, zużytej pralki jest nie opłacalna. Wtedy warto pomyśleć nad kupnem nowej pralki. Jeśli koszt naprawy pralki jest wysoki – nasz specjalista poinformuje Cię o tym. Jeśli nie zdecydujesz się na naprawę starej pralki, my myślą o naszych Klientach, koszt wizyty obniżamy do 100 zł. 

Naprawa pralek Kraków

Montaż i podłączenie pralki – Wrocław

Pralkę zazwyczaj podłączamy w łazienkach, jednak coraz częściej sprzęt ten umiejscawiamy też w kuchni, lub (w większych domach) specjalnie do tego przeznaczonych pralniach. Sprzęt można podłączyć wszędzie tam gdzie jest dostęp do kanalizacji, gniazdka elektrycznego i przyłącza zimnej wody. Nasi hydraulicy szybko i profesjonalnie podłączają każdego typu pralkę do zasilania i kanalizacji oraz poziomują ją.

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn