Montaż i naprawa pralki
Warszawa

Naprawa pralki

Świadczymy usługi w zakresie montażu i pogwarancyjnego serwisu pralek w Warszawie i okolicy. W przypadku problemów ze sprzętem, nasi fachowcy szybko dojeżdżają do domu klienta i kompleksowo diagnozują każdą usterkę.

Oferujemy także usługi Złotej Rączki adaptacji mebli pod pralkę

Montaż pralki – Warszawa

Montaż pralki z dopasowaniem do warunków pomieszczenia i przeróbką mebli

Awaria pralki Warszawa

Diagnoza usterek i awarii w pralce, naprawa wraz z wymianą części

Montaż i podłączenie pralki:

Podłączenie pralki do odpływu oraz jej poziomowanie w Warszawie i okolicy

Wymiana zaworu kątowego i węża aquastop do pralki

Wymiana części w pralce Warszawa:

– fartucha (kołnierza)

– pompy
– grzałki
– termostatu
– paska klinowego
– szczotek silnika
– uchwytów
– węży
– elektrozamków
– zawiasów
– drzwiczek
– blokady zamka
– rury odpływowej
– uszczelek

Naprawa pralki – Warszawa i okolice 

naprawa pralki Wrocław

Naprawa pralki z dojazdem

Realizujemy serwis pogwarancyjny pralki w Warszawie, a także okolicach.  Dojazd na terenie miasta – bezpłatny. Dojazd od 7km od centrum – dodatkowo płatny. Nasz specjalista posiada wszystkie niezbędne narzędzia do zdiagnozowania przyczny awarii pralki.

Szybka naprawa - dziś lub jutro

Jeśli już teraz zgłosisz awarię przyjedziemy do Ciebie już dzisiaj (jeśli czas pozwoli) lub jutro. Nasi pracownicy są mobili i zawsze gotowi do pracy. Obsługujemy Warszawę i pobliskie okolice.

Wymiana części do pralki – Warszawa

Naprawa pralki

W zależności od rodzaju awarii, wykonujemy momentalną naprawę lub proponujemy wymianę części dedykowanej do pralki w razie jej usterki. Części są dostępne w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Wymiana części pralki

Realizujemy wymianę części zamiennych pralki: kołnierza, pompy, grzałki, termostatu, paska klinowego, szczotek, silnika, uchwytów, węży, elektrozamków, zawiasów, drzwiczek, blokady zamka, rury odpływowej, uszczelek oraz innych elementów pralki

Podłączenie pralki – Warszawa

Podłączenie pralki

Podłączamy pralkę do sieci wodno-kanalizacyjnej i wykonujemy przebróbkę mebli pod pralkę. 

Wypoziomowanie pralki

Masz dość skaczącej pralki? Odpowiednie ustawienie urządzenia pomoże rozwiązać problem. Jeżeli Twoja pralka rusza się na boki podczas wirowania – robimy wypoziomowanie pralki

Naprawa awarii pralki w Warszawie

Oferujemy pomoc, w przypadku kiedy:

  • pralka nie włącza się: w przypadku braku reakcji urządzenia w pierwszej kolejności sprawdzamy, czy uszkodzeniu nie uległo gniazdo elektryczne lub kabel zasilający. Jednak przyczyna może być dużo poważniejsza: spalony moduł elektryczny, kondensator czy bezpiecznik liniowy. Nasz fachowiec kompleksowo diagnozuje i naprawia każdą tego typu awarię, a w razie potrzeby realizuje zakup odpowiednich części zamiennych.
  • z pralki wydobywa się nieprzyjemny zapach: zatkane filtry, źle ustawiony syfon z węża odpływowego czy nieodpowiednie użytkowanie urządzenia może doprowadzić do rozwinięcia się niebezpiecznych dla zdrowia pleśni i grzybów. Warto pamiętać o częstym czyszczeniu filtrów i pozostawianiu otwartych drzwiczek, kiedy pralka nie pracuje. 
  • pralka pracuje zbyt głośno: głośna praca urządzenia może być spowodowana uszkodzeniem paska klinowego, bębna lub nawet silnika. W przypadku awarii bębna skutkiem może być również dziurawienie ubrań w trakcie prania, zbyt wolna praca pralki lub nawet brak odpowiedniego wirowania.
  • pralka nie dopiera odzieży: często zdarza się, że mimo nastawienia odpowiedniego programu, pranie nie jest dostatecznie czyste, lub nawet zostaje jeszcze bardziej zabrudzone. Zazwyczaj przyczyną jest twarda woda, która powoduje osadzanie się kamienia. Warto od czasu do czasu używać odpowiednich zmiękczaczy do prania, lub zainwestować w stację uzdatniania wody, która najskuteczniej eliminuje kamień z całej instalacji wodnej.
  • pralka zatrzymuje się w trakcie cyklu: jeśli pralka nie kończy zadanego programu, zacina się, wówczas sprawdzamy czy awarii nie uległy drzwiczki, zawór wlotowy dostarczający wodę lub programator.
Naprawa pralki w Krakowie

W zależności od awarii jaka nastąpiła w pralce, niektóre części trzeba będzie dokupić. Jeśli element jest dostępny w sklepie stacjonarnym od ręki, niezbędny będzie wyjazd na zakupy, który jest dodatkowo płatny.  

 

Koszt części zamiennej pokrywa Klient

Części dedykowane, musimy zamówić w sklepie internetowym. W takiej sytuacji potrzebne są dwie wizyty specjalisty, w związku z czym, koszt kolejnej obniżamy o 25%.

Czasami zdarza się tak, że naprawa starej, zużytej pralki jest nie opłacalna. Wtedy warto pomyśleć nad kupnem nowej pralki. Jeśli koszt naprawy pralki jest wysoki – nasz specjalista poinformuje Cię o tym. Jeśli nie zdecydujesz się na naprawę starej pralki, my myślą o naszych Klientach, koszt wizyty obniżamy do 100 zł. 

Naprawa pralek Kraków

Jak dbać o pralkę?

Każdy sprzęt AGD, aby służył nam długie lata, wymaga odpowiedniego użytkowania i konserwacji. Warto pamiętać o regularnym czyszczeniu pralki, nie przeładowywaniu jej, aby bęben nie był zbytnio obciążany, oraz używania do prania miękkiej wody.

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn