Wykonanie instalacji elektrycznej Katowice

elektryk

SPEC NA GODZINY oferuje usługi elektryka na terenie Katowic oraz bliskich dzielnic. Wykonujemy wykonanie instalacji elektrycznej w domach jednorodzinnych, biurach, hotelach i restauracjach.

 

Montaż elektryki w Katowicach:

Realizacji prac przygotowawczych do montażu instalacji

Wymiana lub rozbudowa instalacji:

Wymiana poszczególnych elementów albo powiększenie instalacji elektrycznej w Katowicach

Montaż gniazd siłowych Katowice:

Montaż i podłączenie 3-fazowego gniazda zasilającego 

Elektryk Katowice – wykonanie instalacji

usługi elektryka

Wykonujemy usługi elektryczne w mieście Katowice i okolicach: montaż nowej instalacji elektrycznej od podstaw, jak i montaż czy naprawa poszczególnych punktów elektrycznych. Najważniejszym aspektem przy montażu instalacji elektrycznej jest zaprojektowanie i wykonanie instalacji tak, aby była bezpieczna i funkcjonalna.
Oferujemy kompleksowy montaż nowej instalacji oraz modernizację, wymianę i naprawę starej. Bazujemy na projekcie klienta, ale również możemy zaproponować nasze rozwiązania. 

Naprawa instalacji elektrycznej w Katowicach 

Przestarzałe instalacje są niebezpieczne, a stare budownictwo obfituje w błędy. Źle zaprojektowany obwód, przewody poprowadzone niepoprawnie, brak podpięcia gniazd – poważne pomyłki, które się zdarzają. Problemy w stylu zbyt mała ilość gniazdek i włączników w pomieszczeniu to kolejny i chyba najczęstszy powód wezwania elektryka do domu.

Bezpieczna instalacja elektryczna Katowice 

Instalacje elektryczne zakładamy zarówno w nowym, jak i starym budownictwie. Przewody zazwyczaj umieszczane są w wyciętych w ścianie płytkich bruzdach lub peszlach (elastycznych rurkach z tworzywa sztucznego). W odpowiedniej odległości od okien, drzwi, przewodów gazowych, koniecznie powyżej rur wodociągowych i kanalizacyjnych, zawsze w pozycji pionowej i poziomej.

Miejscem, gdzie bezpieczeństwo ma szczególne znaczenie, jest łazienka, pralnia, kuchnia, toaleta. Są to pomieszczenia o największej wilgotności powietrza z dużą ilością sprzętów elektrycznych. W tego typu wnętrzach montowane są wodoodporne gniazda i włączniki, często w zabezpieczającymi klapkami.

Rozbudowa instalacji elektrycznej w Katowicach 

Rozbudowa instalacji polega na montażu nowych punktów elektrycznych, dodatkowych punktów oświetleniowych, gniazd i włączników, również schodowych i krzyżowych. Wykonując montaż instalacji spełniamy wszystkie normy bezpieczeństwa – gniazda muszą być uziemione, punkty zasilane przewodami trójżyłowymi z żyłą ochronną. Każdy montaż wyceniamy indywidualnie, a cena zależy od kilku czynników: ilości punktów elektrycznych, metrażu mieszkania,  zakresu prac – ewentualne kucie ścian.

Wykonanie oświetlenia w Katowicach

Montaż lamp elektryk

Oferujemy montaż i wymianę instalacji, czyli również oświetlenia w Katowicach i okolicach. Rozplanowanie ilości punktów świetlnych, ilości gniazdek i wejść niestandardowych wraz z wykonaniem podłączenia oświetlenia.


Realizujemy montaż lamp, listew LED, neonów, ozdób świątecznych, oświetlenia punktowego, reflektorów, oświetlenia schodów.
Na terenie Katowic, jak i bliskich dzielnic montujemy lampy sufitowe i ścienne w kuchni, łazience, salonie, sypialni, etc. Od rozplanowania przewodów i gniazdek do montażu lampy w pokoju – zapraszamy.

Montaż gniazd elektrycznych Katowice 

montaż gniazdek i włączników

Wykonujemy również montaż trójfazowego gniazda (siłowego) w Katowicach i okolicy. Dzięki temu rozwiązaniu prąd w naszym domu płynie równomiernie po każdej z faz, dając wspólnie moc energii 400V, a instalację można podzielić na trzy obwody.
Gniazda siłowe dzielimy na
przenośne: umożliwiające szybką zmianę położenia, montowane w zakładach pracy, warsztatach, placach budowy;
stałe
– nadtynkowe i podtynkowe (umieszczone w ścianie, najczęściej montowane w domach)
tablicowe: zakładane w miejscach, gdzie konieczne jest podłączenie wielu urządzeń zużywających dużo energii –  fabrykach, zakładach produkcyjnych, itd.

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn