Montaż i naprawa zmywarki – Warszawa

Montaż i naprawa zmywarki - Wrocław

Świadczymy usługi montażu i pogwarancyjnych napraw sprzętu AGD, w tym zmywarek, w Warszawie i okolicy. Nasi fachowcy dojeżdżają do domu klienta z kompletem profesjonalnych narzędzi, realizują również zakupy w przypadku konieczności montażu części zamiennych. 

Serwis takich części zmywarki, jak:

– pompy
– termostatu
– grzałki
– czujnika zmętnienia
– uchwytów
– węży
– zawiasów
– rury odpływowej
– uszczelek
– sprężyny
– blokady drzwi
– elementów spryskiwacza
– wentylatora

Serwis zmywarki do naczyń – Warszawa

Montaż, podłączenie zmywarki oraz naprawa awarii urządzenia 

Montaż i podłaczenie zmywarki – Warszawa

Adaptacja szafek i blatów kuchennych pod zmywarkę

Naprawa cieknącej zmywarki – Warszawa

Wymiana części zamiennych, np. gumy, grzałki, pompy, etc.

Regulacja zawiasów lub wymiana uszczelki dolnej, sprężyny, linki

Wymiana ramienia spryskiwacza lub poszczególnych elementów

Montaż i naprawa zmywarki – Warszawa

Do podłączenia zmywarki potrzebujemy jedynie dostępu do źródła wody, odpływu i gniazda elektrycznego. Aby zmywarka była zamontowana jak najbezpieczniej gniazdo powinno znajdować się wyżej niż standardowe, by nie zostało zalane w przypadku awarii sprzętu. Zmywarka nie może być również narażona na działanie wysokich temperatur wytwarzanych np. przez piekarnik, kaloryfer czy płytę grzewczą, dlatego należy ją podłączyć z zachowaniem wymaganego odstępu. Nasi fachowcy doradzą odpowiednie miejsce, oraz w razie potrzeby dostosują meble pod zmywarkę do zabudowy: przerobią, zmodernizują blaty kuchenne czy szafki.

Pogwarancyjny serwis zmywarek – Warszawa

Naprawiamy sprzęt większości firm obecnych na naszym rynku. W przypadku złej pracy urządzenia, nieodpowiedniego mycia czy suszenia naczyń nasz specjalista przeprowadza kompleksową diagnozę, wycenę i naprawę awarii. W przypadku konieczności wymiany elementów – realizujemy zakupy, tak aby części zamienne były odpowiednie do rodzaju zmywarki klienta. W zmywarkach częstym problemem jest zepsuta pompa, grzałka, moduł sterujący czy czujniki. Jeśli zmywarka nie grzeje wody, pracuje zbyt głośno, nie suszy czy nie domywa naczyń, zazwyczaj wymaga naprawy przez doświadczonego fachowca. Każdy sprzęt, który do pracy wykorzystuje wodę, podczas awarii może zalać mieszanie i spowodować jeszcze większe straty, dlatego nie należy bagatelizować żadnych usterek.

Naprawiamy zmywarki:

Amica, AEG, Ariston, Bosch, Electrolux, Fagor, Finlux, Ikea, Indesit, LG, Samsung, Siemens, Vestel, Teka, Whirpool, Zanussi, etc.

Dlaczego warto używać soli do zmywarki?

Sól zapobiega osadzaniu się kamienia z wody jak na naczyniach, tak i podzespołach zmywarki.

Jak dbać o zmywarkę?

Odpowiednie użytkowanie zmywarki pomaga uniknąć awarii, dlatego należy pamiętać o regularnym i częstym czyszczeniu filtrów i spryskiwaczy. Najbardziej negatywnie na pracę urządzenia wpływa twarda woda i zawarty w niej kamień, dlatego warto zainwestować w stację uzdatniania wody, która skutecznie eliminuje ten problem i gwarantuje dłuższą żywotność sprzętów typu zmywarka, pralka czy ekspres do kawy.

Wymiana części zmywarek

Wymieniammy w zmywarce takie części jak: pompa, grzałka, termostat, czujnik OVI, silnik, uszczelki, blokada drzwi, zawiasy, wnetylator, węże i rury odpływowe. 

Koszty wymiany części w zmywarce

Części zamienne do zmywarek nie zawsze są dostępne w stacjonarnym sklepie – wszystko zależy od marki i modelu urządzenia. W przypadku wymiany najczęściej potrzeba dwóch wizyt. W razie takiej potrzeby, koszt drugiej wizyty obniżamy o 25%.

Jeżeli orientacyjny całkowity koszt naprawy zmywarki przewyższa połowę wartości zmywarki, a urządzenia nie opłaca się naprawiać to specjalista poinformuje Cię o tym. Jeśli w takiej sytuacji podejmiesz decyzję zakupu nowego sprzętu, z myślą o naszych Klientach, cenę wizyty obniżamy do 100 zł.  Zapraszamy do rezerwacji.

Montaż i podłączenie zmywarki

Przeróbka mebli pod zmywarkę

Oferujemy też prawidłową instalację zmywarki z podłączeniem do odpływu i syfonu. W razie potrzeby możemy przeciąć blat lub wyciąć fragment, który stoi na przeszkodzie w zamontowaniu zmywarki.

Wykonujemy również modyfikację mebli pod zmywarkę na Twoje życzenie. Przeróbka blatów czy szafek to dla nas nie problem. Posiadamy  niezbędne narzędzia do wycinania otworów.

Spec na godziny - naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn