Montaż umywalki lub zlewozmywaka w Poznaniu

Montaż umywalki

Wykonujemy biały montaż w domu klienta w Poznaniu i okolicach, zajmujemy się między innymi wymianą oraz instalacją umywalek i zlewozmywaków.

Montaż i wymiana umywalek w Poznaniu

Instalacja nowego zlewu jedno lub dwukomorowego

Demontaż starego zlewu wraz z wymianą syfonu

Montaż i podłączenie zlewu – Poznań

Wycinanie otworu, osadzenie zlewu w blacie kuchennym lub podwieszanego

Montaż zlewu narożnego w Poznaniu:

Montaż lub wymiana stylowego zlewu w narożniku kuchennym

Montaż umywalki lub zlewozmywaka w Poznaniu

Montaż zlewu marek: Franke, Blanco, Deante, Schock, Alveus, Teka, Smeg, Pyramis, Steiner, Quadron, Elleci, Clear, etc.

Oferujemy szybki i profesjonalny montaż takich umywalek, jak:

Umywalka nablatowa

Umywalka tego typu to ozdobna misa stojąca bezpośrednio na blacie łazienkowym, często ma fikuśny kształt i jest wykonana z różnych materiałów: ceramiki, szkła, drewna. Bardzo często montowana jest w nowoczesnych, przestronnych wnętrzach.

Umywalka podblatowa

Montowana od spodniej strony blatu, umywalka nie wystaje poza jego powierzchnię, jest bardzo minimalistyczna i łatwa w utrzymaniu czystości.

Umywalka stojąca

Umywalki na postumencie często znajdują się w małych łazienkach, ich dużą zaletą jest łatwość montażu

Umywalka wisząca

Umywalki te montowane są na specjalnych stelażach podtynkowych, lub bezpośrednio na ścianie przy pomocy śrub. W tego typu umywalkach widoczne są rury odpływowe, dlatego zazwyczaj montowany jest ozdobny syfon, który pełni funkcję dekoracyjną.

Umywalka wpuszczana w blat

Misa w tego rodzaju umywalce częściowo wystaje ponad blat, a częściowo jest schowana. Jej niewątpliwą zaletą jest wyższy rant, który zapobiega rozchlapywaniu wody.

Zlewozmywak

Sprzęt ten montowany jest w kuchniach, głównie przeznaczony do mycia naczyń i produktów spożywczych. Podobnie do umywalek, na rynku mamy duży wybór zlewozmywaków, różniących się materiałem, z którego są wykonane oraz sposobem ich montażu. Zlewozmywaki ze względu na swoje kuchenne przeznaczenie, mogą być wyposażone w dodatkowe elementy, takie jej ociekacz, deska do krojenia, blat roboczy, otwór na detergent czy rozdrabniacz zainstalowany w odpływie. 

W trosce o jak najlepszą jakość usług, wraz z montażem umywalki czy zlewozmywaka, oferujemy podłączenie syfonu, każdego rodzaju baterii kranowej, a całość armatury wykańczamy odpowiednim silikonem sanitarnym. Wykonujemy również wszelkie naprawy usterek armatury: wymieniamy uszczelki, udrażniamy syfony, reperujemy zepsute, cieknące krany.

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo