Montaż lamp sufitowych i ściennych Wrocław:

Zawieszenie żyrandoli, plafonów i montaż kinkietów, oczek

Montaż oświetlenia schodowego:

Montaż LEDów, włączników schodowych i krzyżowych na terenie Wrocławia

Naprawa oświetlenia Wrocław:

Przeróbka kabli i wymiana oświetlenia w domu, biurze

Jakie oświetlenie wybrać? Montaż oświetlenia Wrocław

Dobrze wykonane i zaprojektowane oświetlenie jest ważnym aspektem w każdym domu. Najważniejszą zasadą jest odpowiedni dobór rodzaju, intensywności i barwy światła pod konkretne pomieszczenie.

W kuchni oświetlenie powinno być jak najbardziej naturalne, dobrze oświetlające blaty robocze, a jeśli w pomieszczeniu jest stół, lampę montujemy centralnie nad nim.

Pomieszczenia służące głównie relaksowi, typu sypialnia czy salon, wyposażamy w delikatne, ciepłe światło.

Inną sprawą są pracownie – tutaj światło powinno być intensywniejsze, aby nie nadwyrężać wzroku w trakcie pracy.  

Oprócz walorów estetycznych ważne jest również bezpieczeństwo, dlatego w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności (łazienka, toaleta) montujemy lampy wodoodporne, dobrze tutaj  sprawdzają się kinkiety, plafony lub pojedyncze punkty świetlne – tzw. “oczka”. Przy wyborze, należy również zwrócić uwagę na dobór odpowiednich żarówek, które różnią się od siebie barwą i mocą światła.


Nasz elektryk we Wrocławiu zamontuje lub wymieni oświetlenie na Twoje życzenie – zapraszamy do rezerwacji.

Wybierając lampę do swojego domu należy wziąć pod uwagę wielkość wnętrza, jego styl i przeznaczenie. W niskich pokojach najlepiej sprawdzają się lampy sufitowe, w wysokich możemy pozwolić sobie na wiszące lampy, długie ozdobne żyrandole.
W łazienkach, toaletach, saunach oferujemy montaż lamp odpornych na wilgoć, lub całkowicie wodoodpornych. Zamontować taką lampę można pod prysznicem czy w innych miejscach, gdzie oświetlenie ma bezpośredni kontakt z wodą. Pomieszczenia, w których pracujemy, czytamy, miejsca przyrządzania posiłków itd. warto wyposażyć w intensywniejsze światło. Natomiast sypialnie czy pokój dzienny – w delikatniejsze, klimatyczne oświetlenie.

Jeśli szukasz elektryka we Wrocławiu i okolicy – zapraszamy do rezerwacji usług montażu bądź wymiany oświetlenia. Planowanie i wykonanie całej instalacji elektrycznej oraz montaż punktów świetlnych w domu – to nasz konik.

Montaż lampy Wrocław

Wykonujemy montaż i naprawę każdego rodzaju oświetlenia we Wrocławiu i okolicach. Zakładamy:

 • wiszące lampy sufitowe
 • kinkiety
 • plafony
 • spotlighty
 • listwy LED – wykonujemy również projekt oświetlenia LED
 • oświetlenie punktowe – “oczka”
 • oświetlenie schodowe

Oferujemy także montaż instalacji elektrycznej i usuwanie awarii elektrycznych 

Naprawa oświetlenia Wrocław 

Oferujemy także diagnozę i naprawę wszelkich usterek dotyczących domowego oświetlenia. Reperujemy i wymieniamy między innymi:

 • przepalone żarówki
 • migające światło: w przypadku przerywania światła przyczyną może być źle podpięta instalacja lub przepalone bezpieczniki, ale również możemy mieć do czynienia z poważniejszą awarią instalacji elektrycznej. Nasz fachowiec diagnozuje problem i proponuje najlepsze rozwiązanie.
 • uszkodzone włączniki światła
 • zepsute lampy, żyrandole

Oświetlenie w domu tak jak cała instalacja elektryczna powinno być zamontowane przede wszystkim bezpiecznie, zgodnie z wytycznymi: włączniki standardowo instalujemy na wysokości 120-140 cm nad poziomem podłogi, 15 cm od framugi drzwi, od strony klamki. Włączniki powinny być zamontowane w odległości min. 60 cm od źródeł wody – zlewozmywaków, umywalek itd.

Spec na godziny – naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn