Montaż i naprawa zmywarki – Poznań

Montaż i naprawa zmywarki

Oferujemy profesjonalny montaż i wszelkie naprawy zmywarek w Poznaniu i okolicy. Zmywarka stała się niezastąpionym sprzętem w każdym domu i większość naszych Klientów nie wyobraża już sobie bez niej komfortowej kuchni.

Serwis zmywarki w Poznaniu

Montaż, podłączenie zmywarki oraz naprawa awarii urządzenia 

Montaż i podłaczenie zmywarki – Poznań

Adaptacja szafek i blatów kuchennych pod zmywarkę

Naprawa cieknącej zmywarki – Poznań

Wymiana części zamiennych, np. gumy, grzałki, pompy, etc.

Regulacja zawiasów lub wymiana uszczelki dolnej, sprężyny, linki

Wymiana ramienia spryskiwacza lub poszczególnych elementów

Montaż zmywarki 

Podłączamy nowy sprzęt w kuchni i każdym przystosowanym do tego miejscu: potrzebujemy jedynie dostępu do gniazda elektrycznego z uziemieniem, odpływu i źródła wody. Ważne jest również, aby zmywarka nie stała bezpośrednio obok piekarnika, pod płytą grzewczą czy przy kaloryferze. Wysoka temperatura wytwarzana przez te urządzenia może źle wpływać na wydajność i pracę zmywarki. W przypadku sprzętu do zabudowy wykonujemy również dostosowanie mebli: modernizację blatów kuchennych, lekkie przeróbki szafek itd.

Pogwarancyjna naprawa zmywarek

oferujemy reperację sprzętu większości firm dostępnych na rynku. Pomożemy w przypadku:

  • przecieków: zużyte uszczelki, uszkodzone drzwi, zapchane filtry to problemy, z którymi mierzymy się na co dzień. Nasi fachowcy wymieniają zużyte elementy i realizują zakupy, jeśli zachodzi potrzeba montażu części zamiennych.
  • braku reakcji zmywarki: jeśli sprzęt nie włącza się, a sam włącznik działa poprawnie, zmywarka może mieć uszkodzony moduł sterujący lub kabel zasilający.
  • nieodpowiedniego mycia i suszenia naczyń: niedomyte naczynia mogą wskazywać na awarię pompy, którą nasz fachowiec profesjonalnie wymienia, wcześniej zakupując nową, odpowiednio dopasowaną do sprzętu. W przypadku niedosuszonych naczyń problemem może być usterka grzałki lub wentylatora, wtedy również zmywarka może nie grzać wody.

Naprawiamy zmywarki:

Amica, AEG, Ariston, Bosch, Electrolux, Fagor, Finlux, Ikea, Indesit, LG, Samsung, Siemens, Vestel, Teka, Whirpool, Zanussi, etc.

Każda usterka zmywarki wymaga profesjonalnej diagnozy i pomocy fachowca, ale można zminimalizować ryzyko awarii poprzez odpowiednie użytkowanie i dbanie o sprzęt. Regularne czyszczenie filtra i całej zmywarki bardzo mocno wpływa na jakość i długość jej użytkowania. Zmorą w naszych domach jest również twarda woda, która powoduje osadzanie się kamienia na sprzętach, co za tym idzie – bardzo szybkie psucie się zmywarek, pralek czy bojlerów. Warto w takim przypadku założyć w domu stację uzdatniania wody, która najskuteczniej wyeliminuje z wody kamień i szkodliwe metale ciężkie.

Wymiana części zmywarek

Wymieniammy w zmywarce takie części jak: pompa, grzałka, termostat, czujnik OVI, silnik, uszczelki, blokada drzwi, zawiasy, wnetylator, węże i rury odpływowe.

Koszty wymiany części w zmywarce

W zależności od marki oraz modelu zmywarki części zamienne mogą być niedostępne w sklepie stacjonarnym. Element, który uległ awarii trzeba zakupić w sklepie internetowym. W takim przypadku potrzebne są dwie wizyty specjalisty. Koszt drugiej wizyty obniżamy o 25%.

W przypadku, gdy całkowity koszt naprawy przewyższa połowę wartości zmywarki i urządrzenia nie opłaca się  naprawiać, nasz specjalista poinformuje Cię o tym. Jeśli w takiej sytuacji zdecydujesz się zakupić nowy sprzęt, obniżamy koszt wizyty (cennik)

Spec na godziny - naprawy i montaże

Obsługujemy Kraków i okolice: Węgrzce, Michałowice, Modlniczka, Kocmyrzów, Niepołomice, Kokotów, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Czernichów, Balice

Obsługujemy Katowice i okolice: Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Obsługujemy Wrocław i okolice: Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Bielany Wrocławskie, Wróblowice, Długołęka, Wilczyce

Obsługujemy Warszawę i okolice: Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek

Obsługujemy Gdańsk i okolice: Sopot, Chwaszczyno, Pępowo, Leźno, Niestępowo, Otomin, Kowale, Borkowo, Straszyn, Rotmanka, Pruszcz Gdański, Przejazdowo

Obsługujemy Poznań i okolice: Tarnowo Podgórne, Swadzim, Przeźmierowo, Komorniki, Luboń, Robakowo, Zalasewo, Swarzędz, Kostrzyn, Suchy Las, Rokietnica

Obsługujemy Łódź i okolice: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Wiśniowa Góra, Giemzów, Starowa Góra, Rąbień

Obsługujemy Lublin i okolice: Świdnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Motycz, Nałęczów, Garbów, Niemce, Dąbrowica, Turka, Dominów, Kalinówka, Ciecierzyn